شماره خبر :٥٣١٩٢٦

ارسال به دوست نسخه چاپي

تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ١٣ آذر ١٣٩٦
دیدارتشکلهای دانشجویی و اساتید دانشگاه آزاد اسلامی لرستان با نماینده ولی فقیه
تشکلهای دانشجویی و اساتید دانشگاه آزاد اسلامی لرستان با نماینده ولی فقیه در استان دیدار کردند.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها، دراین دیدارنماینده ولی فقیه  در استان گفت: تولید علم و شتاب بخشیدن به حرکت علمی کشور، ازوظایف افسران جنگ نـرم است.
حجت الاسلام والمسلمین سید احمدمیرعمادی عصر امروز در دیدار اعضای تشکلهای دانشجویی و اساتید دانشگاه آزاد اسلامی لرستان افزود: جلوگیری از انقلاب زدایی دردانشگاهها و برخورد با حرکت های خزنده در جهت زدودن ارزش های انقلاب و همچنین زنده نگهداشتن ارزش های اسلامی و آرمان های انقلابی از دیگر وظایف افسران جنگ نرم است .
امام جمعه خرم آباد حرکت بر محور اصول فکری و اندیشه های امام  و مقام معظم رهبری ، حضور به موقع در صحنه را از دیگر وظایف افسران جنگ نرم در مقابله با دشمنان انقلاب بر عهده دارند .
حجت الاسلام قدرتی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان هم بر لزوم فعالتر شدن نیروهای ارزشی در دانشگاه ها تاکید کرد .
در ادامه بهـاروند رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم آباد هم با گرامیداشت روز دانشجو و شهدای دانشجو، بازگشت دانشگاه آزاد به اردوگاه انقلاب اسلامی را از توصیه های رهبر معظم انقلاب عنوان کرد که باید در جهت تحقق آن تلاش بیشتری صورت گیرد .
در ادامه فرماندهان پایگاه های بسیج دانشجویی دانشگاه های آزاد اسلامی واحدهای خرم آباد ، بروجرد و دورود و دبیران تشکل پیروان ولایت و کانون شهید صیاد شیرازی ، دیدگاه های خود را در باره لزوم توجه مسوولان به مسایل دانشجویی، ایجاد شرایط تسهیل ازدواج دانشجویان و فراهم شدن زمینه حضور جوانان شهرستان ها در مجمع مشورتی جوانان بیان کردند.

انتهای پیام/

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو