شماره خبر :٥٣١٩٢٧

ارسال به دوست نسخه چاپي

تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ١٣ آذر ١٣٩٦
حجت الاسلام والمسلمین قدرتی:
اینکه صرفا تفکر انقلابی باشد کافی نیست
حجت الاسلام والمسلمین قدرتی گفت:نتیجه فعالیت های بسیج باید زمینه سازی ظهور امام زمان(عج) باشد و نیروهای سپاه حضرت را تربیت کند.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها،جلسه هم اندیشی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم آباد با مسئولین بسیج دانشجویی و روسای واحد های دانشگاه های آزاد استان لرستان به میزبانی واحد خرم آباد برگزار شد.
حجت الاسلام والمسلمین قدرتی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی لرستان در این جلسه ضمن خیر مقدم و تبریک هفته بسیج و همچنین تبریک پیروزی جبهه مقاومت بر ظلم واستکبار گفت:از واژه بسیج باید به عنوان نماد انقلابی گری نام برده شود و عنوان بسیجی باید به کسی اطلاق شود که فکر،عمل و لسان انقلابی داشته باشد.قدرتی اضافه کرد:اینکه صرفا تفکر انقلابی باشد کافی نیست و باید فکر و عمل هم همراه با تفکر انقلابی باشد.
مسئول نهاد رهبری در ادامه ضمن برشمردن ویژگی های بسیج گفت:بسیجی باید صریح،شفاف و مطالبه گر باشد..وی خاطرنشان کرد نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه به طبعیت از مقام معظم رهبری از نیروهای ارزشی و انقلابی حمایت کامل می کند و در مقابل کسانی که مخالف این تفکر باشند قرار خواهد گرفت.
حجت الاسلام والمسلمین قدرتی گفت:نتیجه فعالیت های بسیج باید زمینه سازی ظهور امام زمان(عج) باشد و نیروهای سپاه حضرت را تربیت کند.انتظار ما از بسیج دانشجویی در دانشگاه این است که دست روی دست نگذارد و تحرک بیشتری داشته باشد چرا که با گذشت حدود3 ماه از سال تحصیلی کارهای خاصی صورت نگرفته است.

انتهای پیام/

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو