شماره خبر :٥٣٦٥٧٥

ارسال به دوست نسخه چاپي

  تاریخ انتشار خبر : يکشنبه ١٣ اسفند ١٣٩٦
 
در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار شد؛
نشست صمیمی فعالین و اعضای شورای مرکزی انجمن اسلامی دانشجویان با مسئولین نهاد رهبری دانشگاه
طی نشستی صمیمی فعالین و اعضای شورای مرکزی انجمن اسلامی دانشجویان با تشریح فعالیت انجمن اسلامی دانشجویان در یک سال اخیر ضمن بررسی مسائل دانشگاه به تشریک مساعی با مسئولین نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی پرداختند.

 این نشست صمیمی با حضور حجت‌الاسلام و المسلمین فرهادزاده مسئول محترم نهاد و جمعی از کارشناسان نهاد و فعالین شورای مرکزی انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه در محل نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار شد.

بیان نقطه نظرات و دیدگاه‌های حاضرین درزمینه فرهنگی تشکیلاتی و تعامل با نهاد و مسائل دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در این جلسه مورد بررسی و گفتگو قرار گرفت.

در ابتدای جلسه حجت‌الاسلام و المسلمین فرهادزاده مسئول محترم نهاد، نکاتی در خصوص توجه به سیره ائمه اطهار بیان داشت و گفت: ائمه اطهار برای تمامی زمان‌ها الگو هستند و امروز از هر زمان بیشتر نیازمند توجه به سیره و منش ائمه علیهم‌السلام و به کارگیری آن در زندگی اجتماعی و فردی هستیم.

وی با اشاره به تمدن غرب تأکید کرد: تمدن غرب بر اساس اومانیسم شکل‌گرفته و آنها دین را از همه شئونات زندگی جدا  می‌دانند و آسیب‌های  موجود در زندگی دستاورد نامبارک غرب و همین تفکر غربی است.

انتهای پیام/

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو