شماره خبر :٥٣٨٤١٦

ارسال به دوست نسخه چاپي

  تاریخ انتشار خبر : يکشنبه ٢٣ ارديبهشت ١٣٩٧
 
مهمترین محورهای سخنان رحیم‌پور ازغدی در دانشگاه شریف
الان چند سال است مملکت در اختیار آقای روحانی است و نمی‌تواند مشکلات را بر گردن دیگران بیاندازد.
نمی‌شود حرفی را زد و بعدا گفت منظورم این نبوده است، جمهوری اسلامی وعده دروغ نمی‌دهد رئیس جمهور مخصوصا اگر آخوند باشد نباید حرفش در جلسه داخلی و خارجی 180 درجه تناقض داشته باشد.

 

مهمترین محورهای سخنان رحیم‌پور ازغدی در دانشگاه شریف

زمان : 18/02/1397 مکان: سالن اجتماعات

الان چند سال است مملکت در اختیار آقای روحانی است و نمی‌تواند مشکلات را بر گردن دیگران بیاندازد.

نمی‌شود حرفی را زد و بعدا گفت منظورم این نبوده است، جمهوری اسلامی وعده دروغ نمی‌دهد رئیس جمهور مخصوصا اگر آخوند باشد نباید حرفش در جلسه داخلی و خارجی 180 درجه تناقض داشته باشد.

2 سال پیش آقای روحانی گفت تحریم ها برداشته شد و همه مشکلات اقتصادی حل خواهد شد، پس چه شد؟ من حاضرم به روحانی ثابت کنم که دروغ می‌گوید و از همینجا اعلام آمادگی می‌کنم که بیاید بنشیند و من ثابت کنم بارها دروغ گفته و  وعده دروغ داده است.

در تلگرام بدتیرین چیزها آموزش داده می شود، حتی آموزش رابطه جنسی خواهر و برادر! بعدا می‌گویند حقوق مردم است و نباید قطع شود! مگر می‌شود این مسائل نادیده گرفته شود. شورای عالی فضای مجازی وظیفه دارد مراقب باشد و نگذارد هر گند و کثافتی در فضای مجازی سر فرزندان مردم بریزد.

نقش نیرهای ما در منطقه و یمن مشخص است و اگر نیروهای ما وارد عمل شوند، عربستان سقوط خواهد کرد.

هسته‌ای را که بتون ریختیم، بحث موشکی را هم تعطیل کنیم، در رابطه با سوریه هم کنار بکشیم، ولی اما فکر می‌کنید خواسته‌های دشمنان تمام می‌شود؟ اصلا چرا ما سوریه را رها کنیم؟ آمریکا باید رها کند که از آن طرف دنیا آمده، فعلا که ما به آمریکا نرفته‌ایم، بعداً هر وقت وارد آمریکا شدیم، نظر آنها را هم می‌گیریم.

یک معامله موفق به ما نشان می‌دهد که چیزی داده‌یم و یک چیزی گرفته‌ایم، ولی در رابطه با برجام آیا چه چیزی عاید ما شد؟ کدام دلار نفتی آمد؟ چرا به مردم دروغ می‌گویید؟ حکومت اسلامی با دروغ گفتن سازگار نیست.

: بهتر است مسئولان به جای اینکه به حواشی بپردازند، گمرک و قاچاق کالا را درست کنند و  نگذارند کارخانه‌ها تعطیل شوند.

برخی به آمریکا و غرب امید بسته اند. ترامپ روانی در آسانسور هم بی‌خیال زنان نمی‌شود و رفتارهای زشت و ناپسندش برای همه مشخص شده و متأسفانه برخی در ایران به این افراد دل بسته‌اند. اینها می‌خواهند با امیدهای واهی خود موشک‌ها و سوریه را هم بدهند برود.

آنها باید بدانند موشک برای منافع ملی و مردم است، بروند در افغانستان و عراق ببینند چه خبر است، اگر موشک و سوریه را رها کنیم همان کار را با ما خواهند کرد.

یکسری ها همانطور که هسته‌ای را دادند و در عوضش چیزی نیاوردند، حالا می‌خواهند موشک‌ها را بدهند، می‌خواهند کشور بی‌دفاع باشد و نفوذ منطقه‌ای ایران را ضعیف کنند. شما یادتان باشد ما اگر همه اینها را هم بدهیم، باز هم چند سال دیگر می‌گویند کم است و از ما چیز دیگری می‌خواهند.

(در پاسخ به سوال یکی از دانشجویان ): برخی از مسئولان آدم‌های خوبی هستند ولی تحلیل غلط دارند، برخی‌ها هم  نفوذی‌اند، مگر در هیأت مذاکرات هسته‌ای چند جاسوس درنیامد؟

در برجام رهبر انقلاب 9 شرط گذاشت ولی هیچ‌کدام را رعایت نکردند، رهبری بارها هشدار داد ولی توجهی نشد.

شما در این مدت چند سال اخیر یک دوره فشرده آمریکاشناسی دیدید، شما دیدید که آنها چگونه تعهد می‌دهند و عمل نمی‌کنند. البته  آمریکا الان وحشی‌تر شده است.

این حکومت با خون مردم ایجاد شده و هر کسی که از حقوق مردم دفاع می‌کند مردمی است، اینکه بگویید من مردمی هستم و فلانی نیست، حرف مفت است.

من از سیزده سالگی برای انقلاب کتک خوردم، تهدید شدم، من طرفدار ارزش‌های انقلاب و اسلام هستم، البته همه مردم مانند هم نیستند، مردم و حکومت برای ما فرقی نمی‌کنند، معیار ما حق و باطل است.

فرهنگ سیاسی در جامعه ما مشکل دارد، در جامعه سوپرمن درست می‌کنند و بعد خودشان آن را خراب می‌کنند، من معتقدم روحانی، احمدی‌نژاد، خاتمی و مرحوم هاشمی هم خدماتی داشتند و هم صدماتی زدند که باید بپذیرند، ما نباید اجازه بدهیم ما را فریب بدهند، متأسفانه ما در برجام فریب خوردیم.

روحانی امنیتی‌ترین، نظامی‌ترین و پلیس‌ترین آخوند ایران است، از ابتدای انقلاب عضو شورای عالی امنیت ملی است و کسی وی را به عنوان متفکر علوم انسانی و اسلامی نمی‌شناسد؛ کتابی هم که نوشته را ما می‌دانیم چه کسی نوشته است.

ما اگر نفت نداشته باشیم چه خواهیم کرد؟ آیا مگر انرژی هسته‌ای فقط برای بمب ساختن است؟ ما اگر بخواهیم اتم بسازیم، تا حالا ساخته بودیم و قرار نیست جلوی آنها بسازیم، ما خودمان گفتیم که بمب نمی‌سازیم، مگر اسرائیل که بمب هسته‌ای دارد توانسته در جنگ با جبهه مقاومت پیروز شود؟

آمریکا جرأت حمله به همه را دارد جز ایران. چون هنوز ایدئولوژی انقلاب در ایران زنده است، البته بیست سال بعد را نمی‌دانم و معلوم نیست که در بیست سال آینده چه اتفاقی خواهد افتاد، آیا کربلای دیگری تکرار خواهد شد یا نه.

ما در مورد ایدئولوژی انقلاب اسلامی هیچ مشکلی نداریم، مشکل ما سر کارآمدی و ناکارآمدی است، طرف ده سال است که رئیس گمرک است و وقتی می‌گوییم چرا در این مدت قاچاق کالا رخ داده، طوری حرف می‌زند که انگار ما رئیس گمرک بوده‌ایم.

مسئولان سه قوه را وادار کنید به قانون اساسی عمل کنند، متأسفانه بخش‌هایی از قانون اساسی عمل نمی‌شود، این همه ارزش، فداکاری، عشق در انقلاب وجود دارد ولی برخی‌ها هیچ‌کدام از اینها را نمی‌بینند، ولی با دُم سگ همزاد پنداری می‌کنند.

تمام کسانی که در پست‌هایی قرار دارند و از پس آن برنمی‌آیند و کنار نمی‌روند، خائن هستند، اگر مسئولی نمی‌تواند کار انجام دهد، نباید مسئولیت آن را بپذیرد.

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو