پنج شنبه ٣١ مرداد ١٣٩٨

 


شماره خبر :٥٤٠٩٧١

ارسال به دوست نسخه چاپي

  تاریخ انتشار خبر : شنبه ٦ مرداد ١٣٩٧
 
حجت‌الاسلام فقیهی:
آغاز ثبت‌نام نوزدهمین دوره عتبات دانشگاهیان از هفته جاری
نوزدهمین دوره اعزام دانشگاهیان به عتبات عالیات از اواخر مرداد ماه آغاز خواهد شد که جزئیات، نحوه ثبت‌نام، ارائه تسهیلات به زائران دانشگاهی و توضیحاتی درخصوص قیمت هفته آینده به اطلاع علاقه‌مندان خواهد رسید.

به گزارش مركز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمايندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، حجت‌الاسلام سید‌محمد‌رضا فقیهی، رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان در خصوص نوزدهمین دوره اعزام دانشگاهیان به عتبات عالیات گفت: ثبت‌نام نوزدهمین دوره این سفر از هفته جاری در سایت لبیک آغاز خواهد شد و دانشجویان می‌توانند با مراجعه به این سایت به نشانی www.labbayk.ir  برای ثبت‌نام در کاروان‌های عتبات اقدام کنند.

فقیهی گفت: نوزدهمین دوره اعزام دانشگاهیان به عتبات عالیات از اواخر مرداد ماه آغاز خواهد شد که جزئیات، نحوه ثبت‌نام، ارائه تسهیلات به زائران دانشگاهی و توضیحاتی درخصوص قیمت در نشست خبری در هفته آینده به اطلاع علاقه‌مندان خواهد رسید.

رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان اظهار داشت: این دوره از اعزام دانشگاهیان که در تابستان و پاییز سال ۹۷ برگزار خواهد شد، با مناسبت‌های ویژه‌ای چون روز عرفه، اعیاد سعید قربان و غدیر و دهه اول ماه محرم همزمان خواهد بود و اعزام‌ها تا پیش از اربعین به پایان خواهد رسید.

وی افزود: به‌دلیل استقبال بالای دانشگاهیان و قرار گرفتن مناسبت‌های خاص در این دوره از اعزام‌ها، از داوطلبان تقاضا می‌شود که ثبت‌نام خود را به روزهای پایانی ثبت‌نام موکول نکنند. گفتنی است، این سفر هر ساله با استقبال بالای جامعه دانشگاهی اعم از دانشجویان، اساتید و کارمندان همراه است، به‌گونه‌ای که برای معرفی نفرات مشمول این سفر قرعه‌کشی صورت می‌گیرد.

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو