پنج شنبه ٣١ مرداد ١٣٩٨

 


شماره خبر :٥٤٩٦٩٩

ارسال به دوست نسخه چاپي

  تاریخ انتشار خبر : يکشنبه ٢١ بهمن ١٣٩٧
 
حجت الاسلام صالحی در گردهمایی ائمه جماعات دانشگاه‌های استان اردبیل:
انقلاب اسلامی تجلی میراث ماندگار هزاران نبی مکرم و بزرگواری است که از جانب خداوند متعال مبعوث شده‌اند
در گردهمایی ائمه جماعات دانشگاه‌های استان اردبیل مطرح شد؛ معاون فرهنگی سیاسی نهاد: انقلاب اسلامی تجلی میراث ماندگار هزاران نبی مکرم و بزرگواری است که از جانب خداوند متعال مبعوث شده‌اند.

به‌ گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، حجت الاسلام محمد مهدی صالحی در گردهمایی ائمه جماعات دانشگاه‌های استان اردبیل مطرح کرد:  جریان ایثار و فداکاری در طول تاریخ اسلام بوده و بسته نخواهد شد،

معاون فرهنگی سیاسی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها گفت: صبوری مادران شهدا و خانواده‌های معظم شهیدان اغلب به معنای واقعی بنیانگذار حکومتی بود که براساس ضوابط و قواعد مکتب اهل بیت علیهم اسلام شکل گرفت.

وی با تبیین دشمنی استکبار جهانی در بخش‌های مختلف علیه انقلاب اسلامی، گفت: انقلاب اسلامی تجلی میراث ماندگار هزاران نبی مکرم و بزرگواری است که از جانب خداوند متعال مبعوث شده‌اند تا رشادت های تاریخی را بیافرینند.

صالحی با تاکید بر دو اصل ادراک سازی و مدیریت دانش در محیط دانشگاه، در تشریح ادراک سازی گفت: در طول تاریخ تبلیغ و ایجاد تصویر در اذهان مخاطب یکی از توطئه های دشمنان اسلام بوده است که نمونه آن مظلومیت امیرالمومنین حضرت علی بن ابیطالب علیه اسلام در برهه ای از زمان است.

وی با بیان اینکه دانشجویان قبل از تاثیر پذیری مستقیم از ائمه جماعات و روحانیت، از رسانۀ پیام میگیرد، اظهار کرد: نحوه و نوع لباس پوشیدن، نحوۀ بیان، ارتباط و حضور در فضای مجازی بخش های مهمی از رسانه است و معنای اصلی از رسانه فقط فضای مجازی نیست.

حجت الاسلام محمد مهدی صالحی در تشریح مدیریت دانش به عنوان دومین موضوع مهم در محیط دانشگاه، به اولویت بندی در امورات تاکید کرد و بیان داشت: امروز روحانیت باید در کنار مردم بودن را تقویت کنند و رویکرد اجتماعی روحانیت نسبت به گذشته افزایش یاید.

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو