يکشنبه ٣١ شهريور ١٣٩٨

 


شماره خبر :٥٥٢٧٣١

ارسال به دوست نسخه چاپي

  تاریخ انتشار خبر : يکشنبه ١٥ ارديبهشت ١٣٩٨
 
حجت‌الاسلام صالحی در گفت‌وگو با خبرگزاری آنا:
آخرین کاروان‌های همسفر تا بهشت تا پایان دومین هفته اردیبهشت ماه اعزام می‌شوند
معاون فرهنگی سیاسی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها گفت: در پایان دومین هفته اردیبهشت ماه نیز آخرین گروه‌های دانشجویان به سفر مشهد اعزام می‌شوند.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، حجت‌الاسلام محمدمهدی صالحی در گفت‌وگو با خبرگزاری آنا اظهار کرد: در پایان دومین هفته اردیبهشت ماه نیز آخرین گروه‌های دانشجویان به سفر همسفر تا بهشت (مشهد  مقدس) اعزام می‌شوند.

معاون فرهنگی سیاسی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها افزود: همانند سنوات گذشته نیز بعد از اتمام ماه محرم در اواسط دی‌ماه اطلاع رسانی در خصوص ثبت‌نام ازدواج دانشجویی خواهیم کرد و پس از ثبت‌نام این موضوع در دستورکار قرار می‌گیرد. همچنین ارتقای کیفی سفر همسفر تا بهشت نسبت به سنوات گذشته نیز در اولویت ازدواج دانشجویی قرار دارد.

حجت‌الاسلام صالحی در خصوص هفته سراهای دانشگاهی نیز بیان کرد: دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها به حسب اقتضای هر دانشگاه در خصوص هفته سراهای دانشجویی اقداماتی را در دستورکار خود قرار داده‌اند. یکی از مهمترین اقدامات حضور در خوابگاه‌ها، شنیدن و بررسی مشکلات و دغدغه‌های دانشجویان ساکن خوابگاه است.

وی افزود: حضور حجت‌الاسلام والمسلمین مصطفی رستمی رئیس نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه‌ها در خوابگاه و گفت‌وگوی صمیمانه او با دانشجویان، حکایت از همین موضوع دارد که امیدواریم با بازدید مسئولان از خوابگاه‌ها، اهتمام بیشتری برای حل مشکلات صنفی دانشجویان صورت گیرد.

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو