يکشنبه ٣١ شهريور ١٣٩٨

 


شماره خبر :٥٥٢٨٢٧

ارسال به دوست نسخه چاپي

  تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ١٦ ارديبهشت ١٣٩٨
 
حجت‌الاسلام مطهری‌پور در مراسم تکریم و معارفه رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان:
اگر اخلاق در جامعه حاکم شود، جامعه گلستان خواهد شد
رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان گفت: اخلاق یکی از بحث‌های مهم در بیانیه گام دوم انقلاب است. اگر اخلاق در جامعه حاکم شود، جامعه گلستان خواهد شد.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، حجت‌الاسلام مرتضی مطهری‌پور در مراسم تکریم و معارفه رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان گفت: حجت‌الاسلام فقیهی از سال ۸۴ توفیق خدمت‌رسانی به کاروان‌های دانشجویی را داشتند. امیدواریم از تجربیات ایشان استفاده کنیم و از تلاش این بزرگوار سپاسگزاری می‌کنم.

وی تصریح کرد: اخلاق یکی از بحث‌های مهم در بیانیه گام دوم انقلاب است. اگر اخلاق در جامعه حاکم شود، جامعه گلستان خواهد شد. بحث اخلاق با دستور و حکم کردن حاصل نمی‌شود، بلکه باید زمینه و فرصت برای تحقق ارزش‌های اخلاقی ایجاد شود.

رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان خاطرنشان کرد: فرصت سفرهای زیارتی در ارتقای اخلاق و معنویت در جامعه بسیار مؤثر است. نمونه‌های بسیار زیادی از دانشجویان دیده شده‌اند که حتی با یک سفر عمره در جوانی مسیر زندگی‌شان عوض شده است.

مطهری‌پور خاطرنشان کرد: در کنار اعزام‌ها به عتبات، تقویت بنیه‌های فکری و اعتقادی زائران حائز اهمیت است. باید برای جذب مخاطبان جدید تلاش کنیم. این افراد می‌توانند نخبگان علمی و فعالان کانون‌ها و تشکل‌های دانشجویی باشند. همچنین غنی‌سازی محتوای آموزشی و معرفتی نیز در برنامه‌های آتی ما قرار می‌گیرد.

وی افزود: در پایان از خدمات ارزشمند حجت‌الاسلام فقیهی و تیم همراه ایشان همچون آقای همدانی بسیار متشکریم و از هم‌اکنون دست یاری به سوی آنان دراز می‌کنیم.

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو