سه شنبه ٠٨ بهمن ١٣٩٨

 


شماره خبر :٥٥٧١٩٣

ارسال به دوست نسخه چاپي

  تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ٨ مرداد ١٣٩٨
 
حجت‌الاسلام تقوی در آیین تکریم و معارفه مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان:
اختراعات و پژوهش‌های دانشگاه آزاد اسلامی از جلوه‌های توسعه علمی کشور است
معاون منابع انسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها گفت: ثبت اختراعات و پژوهش‌های صورت گرفته در دانشگاه آزاد اسلامی یکی از جلوه‌های بی‌نظیر توسعه علمی در کشور است.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، حجت‌الاسلام علی تقوی در آیین تکریم و معارفه مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان اظهار کرد: جامعه دانشگاهی کشور یقیناً یکی از برگ‌های زرین انقلاب اسلامی محسوب می‌شود.

معاون منابع انسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها افزود: اگر بخواهیم در بخش گام نخست انقلاب اسلامی و در چهل سال نخست آن به بخشی از دستاوردهای نظام شکوهمند جمهوری اسلامی ببالیم، باید به وضعیت دانشگاه‌های کشور افتخار کنیم.

وی با تأکید بر توسعه کمی و کیفی در حوزه‌های آموزشی و پژوهشی کشور گفت: زمانی تحصیلات دانشگاهی برای مردم یک آرزوی بزرگ محسوب می‌شد؛ اما امروز به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی در تمام نقاط کشور دانشگاه‌ها دایر هستند.

تقوی تصریح کرد: در استان‌های مرزی و حتی محروم کشور شاهد برپایی دانشگاه‌های معتبر و بزرگی هستیم که در راستای شکوفایی هرچه بیشتر علم در کشور فعالیت می‌کنند و مایه مباهات در کشور هستند.

معاون منابع انسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها اظهار کرد: به‌رغم همه سختی‌ها و تحریم‌های ظالمانه اعمال شده از سوی دشمنان، بستن راه‌های توسعه علم و ترور دانشمندان هسته‌ای در کشور، همچنان شاهد گسترش علم و دانش در جمهوری اسلامی هستیم.

وی با اشاره به عبور استادان و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی از مرزهای دانش عنوان کرد: ثبت اختراعات و پژوهش‌های صورت گرفته در دانشگاه آزاد اسلامی یکی از جلوه‌های بی‌نظیر توسعه علمی در کشور است که توسط جوانان بی‌تکلف و انقلابی صورت گرفته است.

تقوی گفت: تمام تلاش‌ها و موفقیت‌های حاصل شده در کشور مرهون تلاش بی‌دریغ جوانانی است که با روحیه جهادی خود سدهای تحریم را شکسته و در راه تعالی کشور گام برداشته‌اند.

معاون منابع انسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها افزود: نظام مقدس جمهوری اسلامی با تکیه بر جوانان و دانشمندان خود هر روز سربلندتر و بالنده‌تر از گذشته در میان کشورها عرض اندام می‌کند.

وی تحریم‌های همه‌جانبه علیه کشور را به جنگ احزاب تشبیه کرد و گفت: افراد مؤمن همواره در راه حفظ آرمان‌های اسلامی جریان به حق جمهوری اسلامی علیه دشمنان مقاومت خواهند کرد و با مسکتبران عالم مقابله خواهند نمود.

تقوی تصریح کرد: آمریکا، کشورهای اروپایی و برخی از کشورهای سرسپرده منطقه با صرف هزینه‌های گزاف در راستای شکست مقاومت اسلامی در منطقه فعالیت‌های گسترده‌ای انجام دادند و به لطف خداوند و رهبری فرزانه انقلاب اسلامی با تجهیز لشکر کفر هم نتوانستند مقابل لشکر حق بایستند.

معاون منابع انسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها ادامه داد: جریان مقاومت در دوران کنونی به یک گفتمان عمیق و اصلی در دنیا تبدیل شده است و آزادی‌خواهان دنیا در حال پیوستن به این گفتمان در راستای مقابله با استکبار و استعمار هستند.

وی اظهار کرد: جوانان انقلابی و بی‌ادعای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی توانستند در روزهای اخیر ضربه‌های مهلکی بر دشمنان وارد کنند و با زورگویی آمریکا و انگلیس مقابله کنند و همین موضوع نشان‌دهنده اقتدار ایران اسلامی و ذلت دشمنان کشور است.

تقوی عنوان کرد: اگر در راه حفظ ارزش‌ها و در مسیر گفتمان حق قدم برداریم، شاهد پیشرفت‌های چشمگیر بیشتری در دانشگاه‌ها خواهیم بود.

معاون منابع انسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها نقش دانشگاه‌ها در گام دوم انقلاب را مهم و بی‌بدیل ارزیابی کرد و گفت: تأکیدات مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی درباره فعالیت علمی کشور نشان از اهمیت جایگاه ویژه علم و دانش در آرمان‌های اصیل انقلابی دارد.

وی خاطرنشان کرد: بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی سند اقتدار و عزت نظام مقدس جمهوری اسلامی و مشت محکمی بر دهان دشمنان قسم خورده اسلام بود که نشان دهنده تدبیر بی‌نظیر مقام معظم رهبری است.

گفتنی است، در این مراسم از زحمات حجت‌الاسلام حمید انصاریان تقدیر و حجت‌الاسلام محمدحسین قنادزاده به عنوان مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان معرفی شد.

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو