سه شنبه ١٩ آذر ١٣٩٨

 


شماره خبر :٥٥٧٦٦١

ارسال به دوست نسخه چاپي

  تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ١٦ مرداد ١٣٩٨
 
حجت‌الاسلام تقوی در آئین تکریم و معارفه مسئول دفتر نهاد رهبری در دانشگاه فرهنگیان کردستان:
دانشگاه فرهنگیان علی‌رغم مخالفت‌های برخی‌ها پیشرفت‌های شایانی داشته است
معاون منابع انسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها با ذکر اینکه دانشگاه فرهنگیان علی‌رغم مخالفت‌های عده زیادی، پیشرفت‌های شایانی داشته است، افزود: امیدواریم در آینده هم با حضور نیروهای جوان و دلسوز شاهد پیشرفت‌های بیشتری در این مکان علمی باشیم.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، آیین تکریم حجت‌الاسلام قربانی و معارفه حجت‌الاسلام محمد مهدی منادی به عنوان مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه فرهنگیان کردستان با حضور حجت‌الاسلام تقوی معاون منابع انسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های کشور، حجت‌الاسلام بیابانی مسئول استانی دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان کردستان، دکتر معروفی رئیس دانشگاه فرهنگیان کردستان، دکتر ظهیری رئیس پردیس بنت‌الهدی صدر، اساتید، کارکنان و جمعی از دانشجو معلمان در سالن اجتماعات پردیس شهید مدرس سنندج برگزار شد.

حجت‌الاسلام علی تقوی معاون محترم منابع انسانی نهاد رهبری در دانشگاه‌های کشور در این مراسم اظهار کرد: استان کردستان، مکانی است تا خود انسان در آن حضور نیابد نمی‌تواند به باور برسد، چراکه دوستی، محبت و صمیمیت اقوام و مذاهب مختلف در این استان منجر به رسیدن باورهای فکری مطلوبی می‌شود.

وی به سیاست جدید مقام معظم رهبری در خصوص به کارگیری نیروهای جوان در این نهاد اشاره کرد و افزود: بر اساس انتظارات و مولفه‌های مورد نظر که مقام معظم رهبری از نسل جوان و انقلابی امروز دارد، جوانان خوش فکر و پرانرژی در این پست به کار گرفته می‌شوند.

وی با ذکر اینکه دانشگاه فرهنگیان علی رغم مخالفت‌های عده زیادی، پیشرفت‌های شایانی داشته است، افزود: امیدواریم در آینده هم با حضور نیروهای جوان و دلسوز شاهد پیشرفت‌های بیشتری در این مکان علمی باشیم.

وی از زحمات دلسوزانه حجت‌الاسلام محسن قربانی، مسئول سابق نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه فرهنگیان تقدیر و تشکر کرد و برای مسئول جدید این نهاد موفقیت و سربلندی را از درگاه خداوند یکتا خواستار شد.

حجت‌الاسلام قربانی مسئول سابق نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه فرهنگیان استان کردستان نیز در این مراسم گفت: خدمت در دانشگاه فرهنگیان با شاخصه‌های ویژه خود لطف خداوند است.

وی با بیان اینکه دانشگاه فرهنگیان مرکز ثقل نظام آموزش و پرورش کشور است، افزود: مقام معظم رهبری با تاکید بر تلاش و مجاهدت در راه اهداف متعالی در این دانشگاه بارها در فرمایشات گرانبهای خود بر اهمیت موضوع مبادرت ورزیده‌اند.

وی همچینین از همکاری و مساعدت مسئولان دانشگاه فرهنگیان به ویژه دکتر یحیی معروفی تقدیر کرد.

در ادامه حجت‌الاسلام محرم بیابانی با اشاره به فرمایش امام راحل(ره) در خصوص اهمیت جایگاه دانشگاه فرهنگیان، گفت: دانشگاه مرکز تحولات فکری جامعه است که دانشگاه فرهنگیان به دلیل شاخصه انسان‌سازی و تربیت معلم، وظیفه سنگین‌تری دارد.

به گفته مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان کردستان، دانشجوی این دانشگاه که در آینده معلم می‌شود، آیندگان را سال‌ها تربیت می‌کند بنابراین رسالت مسئول نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه فرهنگیان سختتر و بی‌بدیل‌تر خواهد بود.

در بخش دیگری از مراسم حجت الاسلام محمدمهدی منادی با اشاره به اهمیت مسئولیت پذیری کسانی که هدایتگر جوانان این مرز و بوم هستند، افزود: راهبران فرهنگی، علمی و سیاسی جامعه باید بتوانند از گمراه شدن دیگران جلوگیری کنند و شاهراه هدایت و روشنگری را قبل از گرفتار شدن در کوچه پس کوچه‌های امر و نهی هموار کنند.

وی خودسازی را مقدم بر دیگرسازی عنوان کرد و گفت: ابتدا باید خود را ساخت و اصلاح کرد بعد به اصلاح و هدایت دیگران پرداخت.

منادی با اشاره به اهمیت مسئولیت پذیری در دانشگاه تصریح کرد: هنگامی که یک راهبر نظامی هدفش هدایت است یک راهبر سیاسی و فکری به طریقه اولی و برتر وظیفه هدایتگری سنگین‌تری دارد.

وی ضمن ابراز خرسندی از قبول مسئولیت در این نهاد بیان کرد: از اینکه میز و اتاق خدمت را در این دانشگاه از شخصیت برجسته‌ای همچون حجت‌الاسلام محسن قربانی مسئول قبلی این نهاد تحویل می‌گیرم، بسیار خوشحال هستم.

در خاتمه مسئولین دانشگاه با اهدای لوح تقدیر از زحمات حجت‌الاسلام قربانی تقدیر و تشكر كردند.

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو