دوشنبه ٢٥ آذر ١٣٩٨

 


شماره خبر :٥٥٧٧٥١

ارسال به دوست نسخه چاپي

  تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ٤ شهريور ١٣٩٨
 
حجت‌الاسلام مستأجران در کارگروه تخصصی فلسفه دین و کلام:
دستاوردهای حوزه و دانشگاه به همت دفاتر نهاد در دانشگاه‌ها ترویج می‌شود
مدیر آموزش نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها گفت: دانشگاه محل رویش‌های انقلاب اسلامی است و مسئولان دفاتر نهاد نمایندگی در دانشگاه‌ها دستاورد‌های حوزه و دانشگاه را اشاعه می‌دهند.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، کارگروه تخصصی فلسفه دین و کلام با حضور مسئولان دفاتر نهاد رهبری در دانشگاه‌های سراسر کشور در دانشگاه تفرش برگزار شد.

حجت‌الاسلام مهدی مستأجران، مدیر آموزش نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها گفت: نگاه ویژه به تخصص، مورد اهتمام نهاد برای آموزش مسئولان دفاتر در دانشگاه‌ها است.

مستاجران با بیان اینکه این دوره‌ها یک شورای فکری است، ادامه داد: به اشتراک گذاشتن مباحث و نقد حضوری آن و انس و مشارکت جدی در کارگروه‌ها از مهم‌ترین اهداف برگزاری دوره‌های آموزشی و تبدیل این دوره‌ها به کارگروه است.

وی تصریح کرد: دانشگاه محل رویش‌های انقلاب است و با حضور مسئولان دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها جریان درست و سنجیده‌ای از سوی آنان به‌عنوان نمایندگان حوزه در دانشگاه در حال شکل‌گیری است که با رصد فضا‌های موجود در تلاش برای اشاعه دستاورد‌های حوزه در دانشگاه‌ها هستند.

مسئول دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان مرکزی و دبیر کارگروه تخصصی فلسفه و کلام جدید مسئولین نهاد نیز در این آیین گفت: آموزش تخصصی مسئولان دفاتر نهاد رهبری در دانشگاه‌ها در قالب برگزاری کارگروه‌های تخصصی مورد تاکید مدیریت آموزش نهاد نمایندگی است.

حجت‌الاسلام مهدی ایمانی مقدم بابیان این که در طول یک سال گذشته تاکنون سه کارگروه برای مسئولان دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها برگزارشده است، تصریح کرد: استفاده از مدرسان کارآزموده به‌صورت ثابت و اتخاذ نگاه و تفکر جدید و تخصصی به مباحث مورد ابتلاء در محیط دانشگاهی از مهم‌ترین محسنات برگزاری این کارگاه‌ها بوده است که به شکل پروسه منسجم و نگاه تخصصی به مبحث آموزش در حال برگزاری است.

حمیدرضا صباف، رئیس دانشگاه تفرش هم در مراسم افتتاح این کارگروه با اشاره به اینکه مسئولان نهاد رهبری در دانشگاه‌ها سنگ صبور دانشجویان و مسئولان دانشگاه هستند، گفت: در شرایط فعلی دشمن تمام تلاش خود را می‌کند تا جوانان را در مسیر اهداف شوم خود به کار گیرد. در این شرایط باید با همکاری و سعه صدر به رسالت مهم خود در جبهه‌های فرهنگی دانشگاه فعالیت کرده و توطئه دشمنان را خنثی کنیم.

گفتنی است، کارگروه تخصصی فلسفه دین و کلام جدید در دانشگاه تفرش ویژه مسئولان دفاتر نهاد رهبری در دانشگاه‌ها دوم لغایت چهارم شهریور به میزبانی دانشگاه تفرش برگزار می‌شود.

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو