شنبه ١٦ آذر ١٣٩٨

 


شماره خبر :٥٥٧٩٦٢

ارسال به دوست نسخه چاپي

  تاریخ انتشار خبر : شنبه ١٩ مرداد ١٣٩٨
 
با حضور رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها برگزار شد؛
نشست هم‌اندیشی مدیران و روحانیون کاروان‌های دانشگاهی در کربلای معلی
نشست هم‌اندیشی روحانيون و مدیران کاروان‌های عتبات دانشگاهيان با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین رستمی رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها برگزار شد.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، نشست هم اندیشی روحانيون و مدیران کاروانهای عتبات دانشگاهيان که در کربلای معلی مستقر هستند، با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین رستمی رئیس نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاهها و حجت‌الاسلام مطهری‌پور رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان در محل استقرار کاروانهای دانشگاهی در کربلا برگزار شد.

حجت‌الاسلام مطهری پور ضمن ارائه گزارشی از بیست و یکمین دوره عتبات دانشگاهیان به تشریح اعزام دانشگاهیان به عتبات و برنامه های این دوره پرداخت و از روحانیون و مدیران کاروانها خواست تا موارد پیشنهادی و یا انتقادات خود را در خصوص مفیدتر و جذابتر شدن این برنامه ها ارائه دهند.

روحانيون و مدیران کاروانهای دانشگاهی نیز بر بيشتر شدن مباحث نجف شناسی و امام شناسی در نجف، ضرورت بهره برداری از فرصت محدود سفر در ایجاد ارتباط با زائرین دانشگاهی، برنامه ريزی برای استفاده از قرآن و نهج البلاغه در طول سفر، الزام به شركت در جلسات قبل سفر، توزيع مناسب و به موقع محصولات فرهنگی و... تاکید کردند.

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو