مأوا:حجت‌الاسلام ‌والمسلمین فلاح‌رفیع:شرق شناسان غربی هم نوعاً عالمانه و عامدانه همین کار را کردند. آنها آمدند تا شرق را بشناسند، عقلانیت و مؤلفه های آن را بشناسند، تا بفهمد که اینان چگونه فکر می کنند.
در روز شهادت سید الساجدین امام زین العابدین علیه السلام برگزار شد
مأوا: دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی قم همزمان با شهادت امام زین العابدین علیه السلام با شهدای گمنام وداع کردند.
مسئول نهاد رهبری در دانشگاه پیام نور اردبیل:
مأوا:مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه پیام نور اردبیل در جمع دانشجویان بسیجی گفت: در مسئله امر به معروف و نهی از منکر پرداختن به مسایل ریشه ای مهمتر از مسائل مقطعی است.
در پردیس دانشگاه مازندران برگزار شد:
مأوا:تجمع ضدآمریکایی دانشگاهیان در واکنش به سخنان سخیف و توهین آمیز رییس جمهور آمریکا با حضور مسئولان، اعضای هیات علمی، کارمندان و دانشجویان و به همت تشکل های مختلف دانشجویی، بسیج اساتید و بسیج کارکنان دانشگاه در محل میدان نیما دانشکده علوم انسانی و اجتماعی دانشگاه مازندران برگزار گردید.
مأوا: مراسم تشییع و تدفین پیکر مطهر دو شهید گمنام دفاع مقدس در دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان با حضور خانواده معظم شهدا، مسئولین شهرستان کرمان و مس، دانشجویان، کارکنان، اعضای هیات علمی این واحد برگزار شد.
با امضای تفاهم نامه ای
مأوا: نهاد رهبری در دانشگاه بیرجند و اداره کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی با امضای تفاهم نامه ای، همایش کشوری نماز، هویت و جوانان را برگزار خواهند کرد.
رئیس نهادنمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان خوزستان:
حجت الاسلام والمسلمین شفیعی گفت: ترامپ تصویر واقعی و بدون روتوش آمریکا است اگر در اوباما یک چهره با روتوش می‌‍‌دیدیم اکنون ترامپ نماد آمریکای بدون روتوش است و زحمت شناخت آمریکا و تحلیل آن را ترامپ از روی دوش آزادگان عالم برداشت.
در دانشگاه علوم پزشکی اردبیل انجام پذیرفت،
مأوا: سردار پاسدار رحیم نوعی اقدم گفت:ما توانسته ایم دل های افراد سایر مکاتب و مذاهب حاضر در سوریه را دور خود جمع و همراه کنیم انتظار ما از دانشجویان و محیط دانشگاه ها نیز همین است که دل ها را همراه خود کنند.
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه خلیج فارس عنوان کرد
حجت الاسلام رضا جمالی گفت: مقالات برتر جشنواره علامه بلادی بوشهری با هماهنگی معاونت پژوهشی دانشگاه خلیج فارس جهت ثبت و درج به مرجع بین المللی مقالات ISI ارسال می شود.
مأوا: استادان معارف اسلامی دانشگاه های سراسر کشور در محکومیت به اظهارات وقیحانه رئیس جمهور آمریکا بیانیه ای را صادر کردند.
مأوا: نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری، ریاست و رؤسای مراکز و واحدها، اساتید و دانشجویان، بسیج اساتید و دانشجویی پیام نور استان تهران در محکومیت اظهارات رئیس جمهور آمریکا بیانیه‌ای صادر کردند.
مأوا: تجمع اعتراض آمیز اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشگاه خلیج فارس بوشهر نسبت به سخنان توهین آمیز رییس جمهور آمریکا درمسجد دانشگاه برگزار شد .

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

آرشيو