شماره خبر :٥٣٠١٥١

ارسال به دوست نسخه چاپي

  تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ١٦ آبان ١٣٩٦
 
حجت الاسلام والمسلمین فقیهی خبر داد؛
صدور ۴۱ هزار مجوز خروج از کشور برای دانشجویان در پیاده روی اربعین
مأوا: رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان از صدور ۴۱ هزار مجوز خروج از کشور برای دانشجویانی که برای اربعین عازم عتبات هستند خبر داد.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها (مأوا)، حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمدرضا فقیهی در گفتگو با  مهر گفت: تمام دانشجویانی که برای اربعین حسینی عازم عتبات هستند اگر مشکل سربازی دارند، ستاد عمره و عتبات دانشجویی برای آنها مجوز خروج از کشور دریافت می کند.

وی ادامه داد: تاکنون مجوز خروج از کشور برای  ۴۱ هزار نفر از دانشجویان مشمول اخذ شده و پیش بینی ما این است که این تعداد به ۵۰ هزار دانشجو افزایش یابد.

رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان افزود: صدور مجوز خروج از کشور توسط سازمان نظام وظیفه عمومی ناجا انجام می پذیرد و در این زمینه با ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان همکاری بسیار خوبی را داشته است.

گفتنی است با توجه به اینکه تعداد زیادی از زائران دانشجو خدمت مقدس سربازی را انجام نداده اند و از معافیت تحصیلی استفاده می کنند، حتما باید برای سفر به عراق، مجوز خروج از کشور دریافت کنند، برهمین اساس، ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان برای دانشجویان مشمول با ضمانت ستاد و موافقت وظیفه عمومی مجوز خروج از کشور دریافت می کند.

انتهای پیام/

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو