شماره خبر :٥٣٣٥٤٧

ارسال به دوست نسخه چاپي

  تاریخ انتشار خبر : شنبه ٩ دی ١٣٩٦
 
در مراسم بزرگداشت حماسه 9دی در دانشگاه علوم پزشکی اردبیل؛
حجت الاسلام واحدی زاده:مهمترین علت انحراف ملت‌ها،بی بصیرتی است
مسئول دفتر نهاد رهبری در دانشگاه علوم پزشکی اردبیل در جمع دانشگاهیان دانشگاه علوم پزشکی دليل انحرافات امت‌ها را موضع گيري‌هاي بدون بصيرت عنوان کرد و گفت:9 دي،روزي است كه مردم ايران نشان دادند دشمنان انقلاب را به خوبي مي شناسند.

مراسم بزرگداشت حماسه 9 دی، با سخنرانی حجت الاسلام حمید واحدی زاده مسئول  نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی اردبیل در نمازخانه ستاد مرکزی دانشگاه برگزار شد.

حجت الاسلام واحدی زاده به بررسي تاریخ اسلام و دوران حاضر، پرداخت و گفت: آنچه بيش از هر عامل دیگری در پيروزي و موفقيت تاثير داشته، ميزان بهره مندي و برخورداري مردم و نخبگان از«بصيرت» بوده است.

وی با بیان اینکه هر زمان مردم و نخبگان جامعه از بصيرت بهره مند شده اند، راه درست را انتخاب کرده و امور نیز به نحو احسن پيش رفته است، خاطرنشان کرد:در مواقعي كه مردم بدون بصيرت عمل كرده اند، هم خودشان و هم جامعه را با مشكلاتي روبرو كرده‌اند.

مسئول نهاد رهبری در دانشگاه علوم پزشکی اردبیل دليل انحرافات سياسي و اعتقادي امت ها را تصمیمات و موضع گيري هاي بدون بصيرت و آگاهی عنوان کرد و گفت:9 دي،در واقع روزي است كه مردم ايران نشان دادند دشمنان خود و انقلاب را به خوبي مي شناسند و هرگز فريب حيله ها و نيرنگ هاي آنان رانمي خورند.

وی در ادامه سخنان خود به مرور رویدادهای پس از برگزاری انتخابات ریاست جمهوری سال 88 پرداخت و گفتند: متأسفانه بیشترین سوء استفاده از فتنه 88 را دشمن صهیونیستی، آمریکا و انگلیس از فضایی غبارآلود ایجاد شده در آن دوران بردند.

حجت الاسلام واحدی زاده در پایان سخنان خود ضمن تبیین درس های جریان فتنه88 به بیان اهمیت برنامه های روشنگری با محوریت 9 دی پرداخته و گفتند: اگر دل ها آلوده شود، از تقوای الهی فاصله خواهیم گرفت که این خود زمینه ساز ایجاد شبهات می شود و اگر نسبت به رفع شبهات اقدام نکنیم، فتنه بوجود می آید، بنابراین روشنگری در این زمینه مهم و حیاتی است.

 

انتهای پیام/

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو