شماره خبر :٥٣٤١٥٧

ارسال به دوست نسخه چاپي

  تاریخ انتشار خبر : شنبه ٢٣ دی ١٣٩٦
 
آغاز ثبت نام ضیافت اندیشه ویژه اساتید دانشگاه علوم پزشکی اردبیل
مسئول نهاد رهبری در دانشگاه علوم پزشکی اردبیل از برگزاری طرح ضیافت اندیشه ویژه اساتید دانشگاه علوم پزشکی اردبیل در کربلای معلی خبر داد.

حجت الاسلام حمید واحدی زاده، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی اردبیل در گفت وگو با خبرگزاری بین المللی قرآن (ایکنا) از اردبیل، از برگزاری ضیافت اندیشه ویژه اساتید در کربلای معلی خبر داد.

وی زمان اعزام را ۱۵بهمن ماه امسال خبرداد و افزود: مهلت ثبت نام اساتید در این ضیافت ۱۸ لغایت ۲۴دی ماه می باشد.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی اردبیل افزود: دفتر هم اندیشی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در راستای انجام رسالت فرهنگی نسبت به اساتید دانشگاه و عمل به منویات مقام معظم رهبری مبنی بر تقویت بعد معنوی اساتید در نظر دارد با مشارکت معاونت آموزشی دانشگاه طرح ضیافت اندیشه اساتید را در قالب ۱۲ساعت آموزشی در دانشگاه و۴ ساعت آموزشی درکربلای معلا برگزار نماید.

واحدی زاده ادامه داد: حضور اساتید به همراه خانواده ایشان در این اردوی معنوی که بعد فرهنگی ضیافت اندیشه خواهد بود در ارتقای سطح معنویت وکارآمدی ایشان تاثیر فراوانی خواهد داشت.

وی با اشاره به موضوع انتخاب شده در این دوره آموزشی، افزود: موضوع نظام سیاسی اسلام سطح یک خواهد بود که به شکل کارگاهی برگزار می شود تا شبهات و دغدغه مورد نظر در یک فضای علمی و صمیمی مورد بحث وگفت وگو گذاشته شود.

 

انتهای پیام/

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو