شماره خبر :٥٣٤١٦٠

ارسال به دوست نسخه چاپي

  تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ٢٠ دی ١٣٩٦
 
نشست هماهنگی دفتر نمایندگی وزارت دفاع با مرکز هم اندیشی اساتید و نخبگان دانشگاه مازندران برگزارگردید
به منظور هم افزایی و هماهنگی فیما بین دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی با موسسه تحقیقاتی وزارت دفاع نشستی فیمابین دفتر نمایندگی وزارت دفاع با مرکز هم اندیشی اساتید و نخبگان دانشگاه مازندران برگزارگردید.

به منظور هم افزایی و هماهنگی فیما بین دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی با موسسه تحقیقاتی وزارت دفاع نشست هماهنگی دفتر نمایندگی وزارت دفاع با مرکز هم اندیشی اساتید و نخبگان دانشگاهی دانشگاه مازندران ،  باحضور حجت الاسلام رحیمیان (رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه های مازندران و مسول دفتر نهاد دانشگاه)، دکتر صحبت زاده (مدیر مرکز رشد، کار آفرینی وارتباط با صنعت دانشگاه) و مهندس گل محله نماینده موسسه تحقیقاتی وزارت دفاع در منطقه شمال کشور، دکتر علویان (دبیر هم اندیشی دانشگاه) مورخه 11/10/1396 در دفتر استانی نهاد مقام معظم رهبری دانشگاه های مازندران برگزار گردید.

در این نشست،حجت الاسلام رحیمیان با تاکید بر اهمیت آشنایی مجموعه های علمی و دانشگاهی با دستاورد های نظام بویژه اساتید،نکاتی را مطرح کردند.سپس دکتر علویان باذکر نگاه مقام معظم رهبری به برگزاری تورهای علمی جهت آشنایی اساتید و مدیران کشور به دستاورد های نظام در حوزه های مختلف  برای امید واری به آینده و ساخت ایرانی بهتر نکاتی را مطرح نمودند و ضرورت انتقال این دستاورد ها از سوی اساتید محترم به نسل جوان و فرهیخته دانشجو را یاد آوری نمودند.

در ادامه آقای مهندس گل محله ضمن ارائه گزارشی از همکاری های وزارت دفاع و مجموعه های دانشگاهی بویژه در منطقه شمال کشور و دانشگاه مازندران نکاتی را ارائه نمودند که نشان از همکاری های علمی در سطح مطلوب داشته است.

در ادامه دکتر صحبت زاده ،با تاکید بر تعمیم این همکاری به بدنه دانشجویی ،انتقال دستاورد های نظام به بدنه دانشجویی جهت ایجاد اعتماد به نفس و امید به آینده نکاتی را مطرح کردند ،که در مجموع با ادامه همکاری ها و نشست های آینده استمرار یابد را حائز اهمیت دانستند.

در پایان این نشست نیز ضمن تاکید بر پی گیری این نشست ها ،مقرر گردید بازدید علمی اساتید و نخبگان دانشگاهی دانشگاه مازندران از صنایع وزارت دفاع و پشتیبانی نیرو های مسلح در آینده نزدیک برگزار گردد.

 

انتهای پیام/

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو