شماره خبر :٥٤٣٤٢٦

ارسال به دوست نسخه چاپي

  تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ٢٣ مهر ١٣٩٧
 
حجت‌الاسلام حسنی در نشست دبیران تشکل‌های اسلامی دانشجویان و مسئولان کانون‌های دفتر نهاد دانشگاه محقق اردبیلی:
دانشجویان قلب تپنده دانشگاه و تشکل‌ها و کانون‌های فرهنگی موتور پیشران برنامه‌های فرهنگی هستند
رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان اردبیل گفت: دانشجویان قلب تپندۀ دانشگاه و تشکل‌ها و کانون‌های فرهنگی موتور پیشران برنامه‌های فرهنگی هستند، چراکه دانشگاه با حضور دانشجو معنا پیدا می‌کند.

به گزارش مركز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمايندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، نشست صمیمی دبیران تشکل‌های اسلامی دانشجویان دانشگاه محقق اردبیلی و مسئولان کانون‌های دفتر نهاد این دانشگاه با حضور حجت‌الاسلام حسنی رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان اردبیل در سالن کنفرانس مهمانسرای دانشگاه محقق اردبیلی برگزار شد.

حجت‌الاسلام حسنی در این مراسم اظهار داشت: دانشجویان قلب تپندۀ دانشگاه و تشکل‌ها و کانون‌های فرهنگی موتور پیشران برنامه‌های فرهنگی هستند، چراکه دانشگاه با حضور دانشجو معنا پیدا می‌کند.

وی با اشاره به مشکلات دانشجویان در عرصه‌های مختلف به‌خصوص مسائل دینی، آسیب‌های حاکی از غفلت را مورد تشریح قرار داد و تاکید کرد: تبلیغات منفی دشمنان علیه دین مبین اسلام در فضای مجازی قلب پاک جوانان امروز را مورد هدف شوم خود قرار داده است.

وی با بیان اینکه مشکلات موجود نباید ما را دلسرد کند، تصریح کرد: زینب کبری(س) بعد از واقعۀ عاشورا با تمام توان ایستادگی کرد و نهضت حسینی را احیا نمود.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه محقق اردبیلی اهمیت خدمت در نظام مقدس جمهوری اسلامی را یادآور شد و گفت: انقلاب اسلامی تنها کشور پرچمدار اسلام ناب محمدی(ص) است که کشتی این انقلاب با تدابیر حکیمانۀ مقام معظم رهبری به ساحل عزت و اقتدار هدایت می‌شود.

حجت‌الاسلام حسنی توصیه‌هایی را نیز به مسئولین تشکل‌ها و کانون‌ها بیان کرد و دعوت از خانواده‌های معظم شهدا جهت حضور در دانشگاه و بهره‌مندی دانشجویان از محضر آن عزیزان و سرمایه‌گذاری در بخش‌های قرآنی را مورد تاکید قرار داد.

گفتنی است دبیران تشکل‌های اسلامی دانشجویان و مسئولان کانون‌های دفتر نهاد این دانشگاه نقطه نظرات خود را در این جلسه مطرح نمودند.

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو