چهارشنبه ٣٠ مرداد ١٣٩٨

 


شماره خبر :٥٤٣٥٢٩

ارسال به دوست نسخه چاپي

  تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ٢٤ مهر ١٣٩٧
 
حجت‌الاسلام رحیمیان در آئین راه‌اندازی کانون مهر بازنشستگان دانشگاه مازندران:
تجارب پیشکسوتان باید چراغ راهی باشد برای کسانی که مسئولیت فعلی را برعهده دارند
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه مازندران گفت: در اسلام توصیه فراوانی برای استفاده از تجربه و توصیه بزرگان شده است، همان‌ها که توانسته‌اند نشیب و فرازها و سختی‌هایی که در طی مسیر بوده را کنار بزنند و مسیر پیشرفت دانشگاه را هموار کنند. این تجارب باید چراغ راهی باشد برای کسانی که مسئولیت فعلی را برعهده دارند.

به گزارش مركز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمايندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، حجت‌الاسلام محمد رحیمیان رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاهای استان مازندران در آئین راه‌اندازی کانون مهر بازنشستگان دانشگاه مازندران، با بیان این مطلب که حضور شما پیشکسوتان در دانشگاه مازندران، یادآور خاطره حرکت‌های صادقانه شما عزیزان در به‌ثمر رسیدن این نهال تنومند و رشد دانشگاه است، گفت: براساس اعتقادات ما، مفهوم بازنشسته در اسلام جایگاهی ندارد و تا لحظه آخر باید کوشید و تلاش کرد.

حجت‌الاسلام رحیمیان ضمن تشکر از پایه‌گذاران راه‌اندازی کانون مهر بازنشستگان دانشگاه مازندران افزود: این حرکت برای دانشگاه مازندران یک دست‌آورد است و موجب توجه دادن نیروهای موجود، به این شده است که دانشگاه قدر زحمات و نیروهایش را می‌داند. حضور عزیزانی که یک برهه زمانی در دانشگاه بودند، پتانسیلی است برای آنها که حضور دارند و احساس نیاز می‌کنند.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه مازندران ادامه داد: در اسلام توصیه فراوانی برای استفاده از تجربه و توصیه بزرگان شده است، همان‌ها که توانسته‌اند نشیب و فرازها و سختی‌هایی که در طی مسیر بوده را کنار بزنند و مسیر پیشرفت دانشگاه را هموار کنند. این تجارب باید چراغ راهی باشد برای کسانی که مسئولیت فعلی را برعهده دارند. دانشگاه مازندران مانند یک خانواده است که هر کس در گوشه‌ای از این جایگاه، سهم خود را ایفا کرده و همچنان باید ایفا نماید.
حجت‌الاسلام رحیمیان خطاب به پیشکسوتان دانشگاه مازندران گفت: شما با توجه به شناختی که از عرصه کاری دارید، می‌توانید پیشنهادات راه‌گشای خود را به مسئولان گوشزد کنید. گاهی اوقات یک پیشنهاد می‌تواند تحولی در عرصه کاری ایجاد کند. ان‌شاءالله این کانون در آینده دانشگاه نیز تاثیرگذار باشد.

رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان مازندران با تاکید بر این که کسی که به مرحله بازنشستگی می‌رسد نباید خود را بازنشسته بداند و همچنان باید با روحیه و نشاط و امید و با استفاده از تجارب خود، برای هموار شدن مسیر پیشرفت دانشگاه، کمک کند، اظهار داشت: ما باید از عمر و زندگانی خود به‌گونه‌ای استفاده کنیم که پیام‌دهنده و حرکت‌آفرین باشد و شما عزیزان با خدمت صادقانه خود که در دانشگاه مازندران داشتید، می‌توانید به آیندگان و حاضران امید و روحیه بدهید. دانشگاه مازندران نیازمند حضور با نشاط و پرشور شما است.

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو