شنبه ٠٥ بهمن ١٣٩٨

 


شماره خبر :٥٦١٧٣٧

ارسال به دوست نسخه چاپي

  تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ١٩ آذر ١٣٩٨
 
توسط مرکز آموزش مجازی دانشگاهیان منتشر شد؛
درس مجازی «تکنیک‌های عملیات روانی و نبرد رسانه‌ای»
جدیدترین بسته آموزشی مرکز آموزش مجازی دانشگاهیان که درحوزه جنگ نرم تولید شده است، با عنوان تکنیک‌های عملیات روانی و نبرد رسانه‌ای ویژه فعالان فرهنگی سیاسی دانشگاه‌ها و اعضای تشکل‌های دانشجویی منتشر شد.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، مرکز آموزش مجازی دانشگاهیان وابسته به نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دردانشگاه‌ها، از جدیدترین درس مجازی خود رونمایی کرد.

این درس با تدریس دکتر حسن عباسی در ۴ جلسه و به مدت ۸۰ دقیقه و با محوریت موضوعات مختلفی چون ماهیت عملیات روانی، دکترین دفاع متقارن و نامتقارن و استراتژی‌ها و تاکتیک‌های عملیات روانی جریان رسانه‌ای نظام سلطه همراه می‌باشد.

دانشجویان و علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به سایت مرکز آموزش مجازی دانشگاهیان به آدرس ec.nahad.ir به مطالعه و گذراندن سرفصل‌های آموزشی این درس وبیش از ۲۵۰ درس مجازی دیگر در عناوین و موضوعات متنوع و جدید بپردازند.

گفتنی ا‌ست مرکز آموزش مجازی دانشگاهیان یکی از بزرگ‌ترین مراکز آموزش مجازی کشور است که در چهار حوزه هنر و رسانه، معارف و علوم قرآنی، فرهنگ و سیاست و مهارت‌های عمومی تولیدات آموزشی خود را به دانشجویان و استادان دانشگاه ارائه می دهد.

بخش هایی از این درس را اینجا ببینید.

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو