شنبه ٠٣ اسفند ١٣٩٨

 


شماره خبر :٥٦٣٣٠٠

ارسال به دوست نسخه چاپي

  تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ٢٤ دی ١٣٩٨
 
حجت‌الاسلام حمزه در مراسم یادبود شهادت سردار سلیمانی و جانباختگان سانحه هوایی پرواز ٧٥٢:
تشییع پیکر شهید سلیمانی و همرزمانش جان تازه و دوباره‌ای به نظام مقدس جمهوری اسلامی داد
مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه شهید باهنر کرمان گفت: شهادت حاج قاسم سلیمانی ملت ایران را در غم فرو برده بود، اما حماسه زیبای ملت ایران و عراق در تشییع پیکر این بزرگوار و همرزمان‌شان جان تازه و دوباره‌ای به نظام مقدس جمهوری اسلامی داد.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، همزمان با مراسم یادبود شهادت سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، مراسم گرامیداشت جانباختگان سانحه هوایی پرواز٧٥٢، روز دوشنبه ۲۳دی ماه٩٨، در حسینیه شهدای گمنام دانشگاه شهید باهنر کرمان و با حضور  حجت‌الاسلام علی اصغر حمزه مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری، دکتر محمد علی طاهر رئیس دانشگاه، اعضای هیأت رئیسه، استادان، کارمندان و دانشجویان دانشگاه شهید باهنر کرمان در حسینیه شهدای گمنام این دانشگاه برگزار شد.

مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه شهید باهنر کرمان در این مراسم گفت: شهادت حاج قاسم سلیمانی ملت ایران را در غم فرو برده بود، اما حماسه زیبای ملت ایران و عراق در تشییع پیکر این بزرگوار و همرزمان‌شان جان تازه و دوباره‌ای به نظام مقدس جمهوری اسلامی داد و این از برکات خون سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی بود.

وی با بیان اینکه خون شهید حاج قاسم سلیمانی یک اتحاد و همدلی در کشور ایجاد کرد، تصریح کرد: مطالبه و خواسته مردم در مراسم شهیدان محور مقاومت انتقام سخت از دشمن بود و همبستگی بین ملت برای این مهم با اتحاد مردم ایجاد شد و سپاه این انتقام را از آمریکا گرفت.

مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه شهید باهنر کرمان با اشاره به اشتباه سهوی صورت گرفته در رابطه با هواپیمای پرواز ۷۵۲ اوکراین گفت: سپاه این خضوع و روحیه خالصانه را دارا بود و این خطا را بر عهده گرفت و از این نوع خطاها در بسیاری از کشورها مثل آمریکا، اندونزی و حتی در خود اوکراین بسیار اتفاق افتاده است، اما ما به‌واسطه این اشتباهی که صورت گرفته نباید خودزنی کنیم.

حمزه افزود: بعد از این جریانی که اتفاق افتاد عده‌ای در داخل کشور همه زحمات و ارزش‌های این انقلاب را زیر سوال بردند و علیه این نظام شعار سردادند، در حالی که در نقاطی از دنیا برای سپهبد شهید سلیمانی مراسم برگزار می‌کنند.

وی با بیان اینکه عموم مردم می‌گویند چرا بعد از چند روز در رابطه با سقوط هواپیما واقعیت را گفته‌اند، ادامه داد: علت این امر این است که در شورای امنیت ملی بایستی دلایل سقوط بررسی و گزارشات جمع‌آوری شود.

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو