ضیافت اندیشه
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی اردبیل از برگزاری طرح ضیافت اندیشه ویژه اساتید دانشگاه علوم پزشکی اردبیل در مشهد مقدس خبر داد.
افتتاح مرحله استانی بیست‌وسومین جشنواره قرآن و عترت استان كردستان
مسئول دفتر نهاد رهبری در دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: جامعه علمی بدون قرآن نمی‌تواند دستگیری کند، جامعه دانشگاهی نیز بدون قرآن نمی‌تواند به تنهای روشنی‌بخش باشد.
به همت نهاد رهبری دفتر نهاد در دانشگاه جامع علمی کاربردی مرکز آموزشي خاتم الانبیاء(ص) برگزار گردید؛
در این جلسه جناب آقای دکتر صدرا از اساتید دانشگاه در حوزه روانشناسی و خانواده در ارتباط با راه‌های داشتن یک زندگی سالم مطالبی را برای دانشجویان بیان نمودند.
به همت نهاد رهبری دانشگاه جامع علمي كاربردي بنیاد شهید البرز برگزار گردید؛
در این برنامه دو گروه موافق و مخالف از دانشجويان در ارتباط با سبک زندگی غربی نظرات خود را بیان كردند.
به همت دفتر نهاد دانشگاه جامع علمی کاربردی استان البرز برگزار شد؛
در این برنامه دانشجويان موافق ازدواج سنتی و مدرن در ارتباط با موضوع نظرات خود را بیان نمودند.
حجت الاسلام محمدیان:
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها گفت: شرکت‌های دانش بنیان که نماد بارز تبدیل علم به ثروت هستند مورد بی توجهی قرار گرفته‌اند.
با توجه به تأکیدات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در خصوص رفع آسیب های اجتماعی، نهاد کتابخانه های عمومی کشور و نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها بر اساس رسالت خود مبنی بر اعتلای سطح فرهنگ عمومی به منظور جلوگیری از بروز آسیب های اجتماعی، همکاری مشترکی را آغاز کردند.
در پانزدهمین جلسه تدبر در قرآن مطرح شد:
اگر ماه رمضان ما با ماه های دیگرمان فرقی نکند، معنایش این است که شیاطین با ما اصلا کاری ندارند. شیطان آفتابه دزد نیست، سراغ کسانی می‌رود که گوهری داشته باشند.
http://nashrportal.ir/
حجت‎الاسلام علیرضا پناهیان:
استاد حوزه و دانشگاه با بیان اینکه شهید الصماد انسان صالحی بود که در زهد بی نظیر بود، افزود: او چند روز قبل از شهادت خود گفته بود که اگر من به شهادت برسم
به همت نهاد رهبری استان‌های تهران و البرز برگزار شد؛
در این برنامه دانشجویان در ارتباط با استفاده از شبکه های پیام رسان داخلی یا خارجی به بحث و گفتگو پرداختند.
نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه پیام نور استان اصفهان با عنایت به رسالت دروس معارف در دو حوزه آموزشی، معرفتی و تربیتی و اهمیت کیفیت در ارائه این دروس، اقدام به برگزاری طرح ضیافت اندیشه دانشجویی در ایام فراغت تابستان می‌نماید.

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

آرشيو