در دیدار روسای برتر دانشگاه های کشور با رئیس دانشگاه کربلا طرح شد:
مأوا: روساي سه دانشگاه برتر ايران كه به دعوت ستاد فرهنگي اربعين به عراق سفر كرده اند، روز گذشته با حضور در دانشگاه كربلا با رياست اين دانشگاه ديدار و گفت وگو كردند.
مأوا: کارگاه آموزشی "تبیین گفتمان انقلاب اسلامی" ویژه استادان معارف اسلامی دانشگاه‌های استان لرستان برگزار شد.
حجت الاسلام حسنی:
مأوا: رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان اردبیل در نشست شورای هماهنگی فعالیت های فرهنگی گفت: توسعۀ و صدور انقلاب اسلامی مسبب نابودی آمریکا و رژیم صهیونیستی خواهد شد.
مأوا: نشست هم اندیشی استادان و نخبگان دانشگاههای استان گیلان با حضور 100 نفر از استادان و اعضای هیأت علمی برگزار شد .
ستاد ملی اربعین دانشگاهیان اعلام کرد
مأوا: با توجه به استقبال گسترده و درخواست های مکرر دانشجویان،ثبت نام در سامانه سقا برای دانشجویان متقاضی سفر اربعین تا ۳۰ مهر تمدید شد.
مأوا:حجت‌الاسلام ‌والمسلمین فلاح‌رفیع:شرق شناسان غربی هم نوعاً عالمانه و عامدانه همین کار را کردند. آنها آمدند تا شرق را بشناسند، عقلانیت و مؤلفه های آن را بشناسند، تا بفهمد که اینان چگونه فکر می کنند.
مأوا: مراسم " شبی با شهدا " به همراه تشییع شهید دفاع مقدس " موسی خسروی " در دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی برگزار شد.
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار نخبگان جوان و استعدادهای برتر علمی:
مأوا: رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار صدها نفر از نخبگان جوان با اشاره به ضرورت هوشیاری در مقابل مکر و حیله شیطان بزرگ، خطاب به مردم، مسئولان و فعالان سیاسی و مطبوعاتی هفت نکته مهم را درباره قضایای اخیر پیرامون برجام مورد تأکید قرار دادند.
حجت الاسلام مدبر خبر داد:
مأوا: مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های آزاد استان اردبیل، گفت: با مشارکت رزمندگان دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل، به زودی کتابی تحت عنوان خاطرات رزمندگان نوشته خواهد شد.
در روز شهادت سید الساجدین امام زین العابدین علیه السلام برگزار شد
مأوا: دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی قم همزمان با شهادت امام زین العابدین علیه السلام با شهدای گمنام وداع کردند.
مسئول نهاد رهبری در دانشگاه پیام نور اردبیل:
مأوا:مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه پیام نور اردبیل در جمع دانشجویان بسیجی گفت: در مسئله امر به معروف و نهی از منکر پرداختن به مسایل ریشه ای مهمتر از مسائل مقطعی است.
در پردیس دانشگاه مازندران برگزار شد:
مأوا:تجمع ضدآمریکایی دانشگاهیان در واکنش به سخنان سخیف و توهین آمیز رییس جمهور آمریکا با حضور مسئولان، اعضای هیات علمی، کارمندان و دانشجویان و به همت تشکل های مختلف دانشجویی، بسیج اساتید و بسیج کارکنان دانشگاه در محل میدان نیما دانشکده علوم انسانی و اجتماعی دانشگاه مازندران برگزار گردید.

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

آرشيو