شماره خبر :٤٨٩٣٦٤

ارسال به دوست نسخه چاپي

تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ٣١ فروردين ١٣٩٥
شماره جدید نشریه "پرسمان" با پروژه گام‌های نفوذ منتشر شد
مأوا: شماره 155-154 نشريه پرسمان با دو پرونده «کمين گاه گرگ‏ها» و «خيلي شوخ، خيلي جدي» با بررسی پروژه نفوذ غرب در ایران و بررسی مسئله تاریخی "نفوذ" از ابتدای انقلاب اسلامی، منتشر شد.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها (مأوا)، این شماره از پرسمان با مطالب ذیل آغاز می‌شود:  صداقت و امانت؛ من و بوسه بر قصر بلند قرآن؟؛  جامعيت قرآن چه دلايلي دارد؟؛ خودباوري، سرمايه¬اي پرسود؛ ماهيگيري از آب گل آلود داعش و فقط يک سوال جدي داشته باشيد.

در ادامه پرسمان با پرونده «کمين‏گاه گرگ‏ها» که پرونده‌اي در باب «پروژه نفوذ غرب در ايران» است میزبان خوانندگان فرهیخته خود است در این پرونده می‌خوانیم: بازخواني بيانات مقام معظم رهبري درباره نفوذ؛  نفوذ رسانه اي، چيستي و چگونگي؛  پشت پرده چه خبر است؟؛  گرگ ها در کمين نشسته اند؛  نوشيدن جام زهر در فضاي نفوذ؛  نفوذ با عينک هاي جادويي؛  جريان شناسي نفوذ در انقلاب اسلامي؛  چگونه مجري نقشه هاي بيگانگان نباشيم؛  نفوذ در فراز و فرود قاره ها؛ بصيرت، دژي در برابر نفوذ.

سپس پرسمان در پرونده «خيلي شوخ، خيلي جدي» نگاهي تحليلي به فضاي مجازي و شبکه‏هاي اجتماعي با عناوین ذیل می‌پردازد: شبکه هاي اجتماعي، از همدم تا همکار؛  سبک زندگي جوانان در عصر شبکه هاي اجتماعي؛  اين جا همه هستند!؛  تارهاي عنکبوت؛  عضويت در شبکه هاي اجتماعي، آري يا نه؟؛  همسر و همسفر هپروتي؛  سرقت آنلاين؛  از مجاز تا حقيقت در فضاي مجازي؛  احکام موسيقي و جشن ها .

علاقه‌مندان برای تهيه اين نشريه می‌توانند علاوه بر تماس تلفنی با شماره 02532110355، از طريق پايگاه اينترنتی porsemanmag.ir، فايل متنی و pdf نشريه را به طور رايگان دريافت كنند.

يادآور می‌شود نشريه پرسمان به صاحب امتيازي نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه‌ها و سردبيری محمدعلي ليالي، از سوی معاونت آموزشی و پژوهشی استادان و دروس معارف اسلامی، در 48 صفحه رنگی منتشر می‌شود.

انتهای پیام/

امتیازدهی
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو