شماره خبر :٤٩٠٨٨٢

ارسال به دوست نسخه چاپي

تاریخ انتشار خبر : يکشنبه ١٢ ارديبهشت ١٣٩٥
طی مراسم معارفه در دانشگاه قم:
حجت الاسلام پوررضا مسئول جدید نهاد رهبری در دانشگاه قم شد
مأوا: طی مراسمی در دانشگاه قم حجت الاسلام پور رضا به عنوان مسئول نهاد رهبری در دانشگاه قم معرفی و از زحمات حجت الاسلام کرمی تقدیر به عمل آمد.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها (مأوا)، مراسم تودیع و معارفه مسئول جدید نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه قم روز چهارشنبه در محل این دانشگاه با حضور  حجت الاسلام محمدیان، اساتید، هیئت علمی، رئیس و دیگر مسئولان دانشگاه برگزار شد.

در این مراسم در ابتدا حجت‎الاسلام کرمی مسئول سابق این دفتر در سخنانی به تشریح فعالیت‎های صورت گرفته در این دفتر پرداخت.

در ادامه نیز حجت‎الاسلام فریدون پوررضا مسئول جدید نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه قم نیز به بیان برنامه‎ها و دغدغه‎های فرهنگی دلسوزان انقلاب و متشرعان در زمینه اسلامی سازی دانشگاه پرداخت.

همچنین در این مراسم حجت السلام والمسلمین محمدیان، رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها در سخنانی با تشکر از زحمات چند ساله حجت السلام کرمی در دانشگاه قم گفت: صبر و درایت و تدبیر آقای کرمی زبان زد است و امیدواریم که زحمات شان توشه ای برای آخرت نصیبشان کند.

وی با تاکید بر قدردانی از اقدامات حجت السلام کرمی و حضور جدید حجت السلام پور رضا در نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه قم افزود: دانشگاه قم یکی از مراکز مهم و تاثیر گذار در انقلاب اسلامی و کشور است و دانشجویانی که این مرکز را برای ادامه تحصیل انتخاب می کنند حتما در ذهنیتی دارند که باید برای رسیدن به آن این شهر مذهبی را انتخاب می کنند.

گفتنی است که حجت الاسلام کرمی مسئولیت استانی دفتر نهاد رهبری در دانشگاه های قم را در حال حاضر بر عهده دارد.

انتهای پیام/

امتیازدهی
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو