جمعه ٠٤ بهمن ١٣٩٨

 


شماره خبر :٥٥٨٤٥٢

ارسال به دوست نسخه چاپي

  تاریخ انتشار خبر : يکشنبه ٣١ شهريور ١٣٩٨
 
صالحی در گفتگو با دانشجو:
تبیین بیانیه گام دوم انقلاب در قالب دوره های آموزشی جدید به زودی اجرایی می‌شود
معاون فرهنگی سیاسی نهاد رهبری گفت: فعالان فرهنگی و سیاسی شرکت کننده در طرح ضیافت رضوی دوره‌های آموزشی را در قالب گروه‌های ایده پردازی در گسترش معرفی گام دوم انقلاب برگزار خواهند کرد.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، حجت الاسلام صالحی، معاون فرهنگی سیاسی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها در گفتگو با خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، پیرامون برنامه‌های فرهنگی نهاد در سال جاری گفت: با توجه به بیانیه گام دوم انقلاب در دوره‌های ضیافت رضوی معطوف به این بیانیه آموزش‌هایی را برای دانشجویان در نظر گرفته است.

وی افزود: بنا داریم تا این برنامه را به صورت مستمر در استان‌ها برگزار کنیم؛ یعنی فعالان فرهنگی و سیاسی که در طرح ضیافت رضوی شرکت کردند، فعالیتشان قطع نشود، شبکه‌های ارتباطی که با هم داشتند تقویت شود و بتوانند در قالب گروه‌های ایده پردازی در گسترش معرفی گام دوم انقلاب بپردازند.

صالحی ادامه داد: این برنامه در یک شهر متمرکز نخواهد بود و در برخی از استان‌هایی که زمینه لازم را برای این طرح دارند، دایر خواهد شد. گاهی ممکن است مخاطب، مخاطب خاصی باشد به مانند فعالین قرآنی که امیدواریم در نیمه دوم سال بتوانیم برنامه‌ای برای شبکه فعالین قرآنی در نظر بگیریم و آن‌ها نقش خود را در تحقق مولفه‌های گام دوم انقلاب انجام بدهند.

معاون سیاسی فرهنگی نهاد رهبری گفت: همچنین درباره فعالین هیئت‌های دانشجویی نیز با توجه به تاکیدی که رهبری در دیدار با دانشجویان درباره آن‌ها داشتند، تلاش داریم تا به ساماندهی آن‌ها بپردازیم و به لحاظ آئین نامه‌ای نیز به آن‌ها کمک کرده و اگر حمایتی نیاز داشتند مورد حمایت قرارشان می‌دهیم.

امتیازدهی
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو