جمعه ٠٤ بهمن ١٣٩٨

 


شماره خبر :٥٥٨٥٢٢

ارسال به دوست نسخه چاپي

  تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ١ مهر ١٣٩٨
 
حجت الاسلام والمسلمین رستمی در گفتگو با آنا:
راهبری فرهنگی برنامه اصلی نهاد مقام معظم رهبری برای سال تحصیلی جدید است
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها گفت: محور اصلی برنامه نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها برای سال تحصیلی جدید، راهبری فرهنگی است.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، حجت‌الاسلام والمسلمین مصطفی رستمی در گفتگو با خبرنگار حوزه فرهنگی و هنری گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، با اشاره به در پیش بودن سال تحصیلی ۹۹-۹۸ اظهار کرد: محور اصلی برنامه نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها برای سال تحصیلی جدید، راهبری فرهنگی در فضای دانشگاهی و مراکز علمی است.

وی افزود: از سیاست عدم تصدی‌گری تا جایی که ضرورت دارد، حمایت کرده و بر فعالیت‌های دینی و فرهنگی دانشگاه‌ها هدایت و نظارت می‌کنیم. همچنین به رسالت دانشگاهیان در خصوص بیانیه گام دوم انقلاب و بازنگری و تحول در دروس معارف اسلامی با رویکرد مسئله‌محوری توجه ویژه داریم.

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها با بیان اینکه برنامه‌های خوبی برای توسعه مخاطبان فعالیت فرهنگی دانشگاهیان در نظر گرفته‌ایم، خاطرنشان کرد: برای مجموعه فعالیت‌هایی که در دانشگاه‌ها اتفاق می‌افتد به دنبال پیدا کردن مخاطبان جدید هستیم و از اقدامات فرهنگی دانشگاهی در چارچوب نظام اسلامی حمایت می‌کنیم.

رستمی تصریح کرد: برای افزایش اخلاق و معنویت در محیط‌های دانشگاهی نگاهمان به بیانیه گام دوم انقلاب و توصیه‌های هفت‌گانه مقام معظم رهبری در این بیانیه است؛ پیگیری اخلاق و معنویت، علم و پژوهش، مبارزه با فساد و بسط عدالت از جمله فعالیت‌های نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها برای سال جاری خواهد بود.

امتیازدهی
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو