ضیافت اندیشه
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی اردبیل از برگزاری طرح ضیافت اندیشه ویژه اساتید دانشگاه علوم پزشکی اردبیل در مشهد مقدس خبر داد.
افتتاح مرحله استانی بیست‌وسومین جشنواره قرآن و عترت استان كردستان
مسئول دفتر نهاد رهبری در دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: جامعه علمی بدون قرآن نمی‌تواند دستگیری کند، جامعه دانشگاهی نیز بدون قرآن نمی‌تواند به تنهای روشنی‌بخش باشد.
به همت نهاد رهبری دفتر نهاد در دانشگاه جامع علمی کاربردی مرکز آموزشي خاتم الانبیاء(ص) برگزار گردید؛
در این جلسه جناب آقای دکتر صدرا از اساتید دانشگاه در حوزه روانشناسی و خانواده در ارتباط با راه‌های داشتن یک زندگی سالم مطالبی را برای دانشجویان بیان نمودند.
به همت نهاد رهبری دانشگاه جامع علمي كاربردي بنیاد شهید البرز برگزار گردید؛
در این برنامه دو گروه موافق و مخالف از دانشجويان در ارتباط با سبک زندگی غربی نظرات خود را بیان كردند.
به همت دفتر نهاد دانشگاه جامع علمی کاربردی استان البرز برگزار شد؛
در این برنامه دانشجويان موافق ازدواج سنتی و مدرن در ارتباط با موضوع نظرات خود را بیان نمودند.
به همت نهاد رهبری استان‌های تهران و البرز برگزار شد؛
در این برنامه دانشجویان در ارتباط با استفاده از شبکه های پیام رسان داخلی یا خارجی به بحث و گفتگو پرداختند.
نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه پیام نور استان اصفهان با عنایت به رسالت دروس معارف در دو حوزه آموزشی، معرفتی و تربیتی و اهمیت کیفیت در ارائه این دروس، اقدام به برگزاری طرح ضیافت اندیشه دانشجویی در ایام فراغت تابستان می‌نماید.
به یاد بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران برگزار شد؛
محفل نورانی انس با قرآن به یاد بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی(ره) و با حضور قاری ممتاز بین‌المللی حاج عباس هاشمی و قاریان استانی در مسجد حضرت فاطمه زهرا(س) دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برگزار شد.
در دانشگاه یاسوج برگزار شد؛
در این جلسه طرفین کرسی دیدگاه های خود را نسیت به موضوع مطرح نمودند
با حضور دانشجویان و فعالان دانشجویی برگزار شد؛
جلسه نقد و بررسی عملکرد دوساله نهاد رهبری در دانشگاه‌های آزاد اسلامی هرمزگان با حضور مسئول نهاد رهبری در دانشگاه های آزاد استان برگزار شد.
به همت نهاد رهبری برگزار شد؛
محفل نورانی انس با قرآن کریم به همت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه فرهنگیان استان اردبیل با حضور بیش از 550 نفر از دانشجو معلمان، اساتید و کارکنان دانشگاه فرهنگیان در مهدیه اردبیل برگزار شد.
ه همت نهاد رهبری در دانشگاه بوعلی سینا همدان برگزار شد؛
مراسم نکوداشت عالم عامل و اسوه اخلاق حجت الاسلام و المسلمین مرحوم رازینی مسئول اسبق دفتر نهاد در دانشگاه بوعلی سینا و علوم پزشکی همدان به همت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه بوعلی سینا با حضور دکتر منصور غلامی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و حجت الاسلام مصطفی رستمی، معاون فرهنگی سیاسی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها برگزار شد.

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

آرشيو