شماره خبر :٢٤٣٤٢٨

ارسال به دوست نسخه چاپي

  تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ٢١ فروردين ١٣٩٢
 
دعوت از احمدی نژاد برای حضور در دانشگاه تربیت مدرس/ موتور محرک جامعه، دانشجویان هستند
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه تربیت مدرس گفت: از رئیس‌جمهور که چهره‌ای دانشگاهی و رئیس هیئت امنای دانشگاه تربیت مدرس است برای حضور در این دانشگاه دعوت می‌کنیم.
دعوت از احمدی نژاد برای حضور در دانشگاه تربیت مدرس/ موتور محرک جامعه، دانشجویان هستند

 مجتبی ثابتی، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه تربیت مدرس در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس با اشاره به دعوت از رئیس‌جمهور برای حضور در دانشگاه تربیت مدرس، گفت: از رئیس‌جمهور که هم چهره‌ای دانشگاهی و هم رئیس هیئت امنای دانشگاه تربیت مدرس است می‌خواهیم در این دانشگاه حضور یابد و ضمن پاسخگویی به سؤالات دانشجویان درباره مسائل کنونی کشور و عملکرد سیاسی دولت صحبت کند.

وی همچنین درباره شاخص‌های کاندیدای اصلح گفت: شاخص اول گفتمان اصیل انقلاب اسلامی که همان راه عدالت و پیشرفت است. مانند عدالت طلبی، گفتمان مقاومت در سیاست خارجی و دارا بودن تاریخ سیاسی انقلابی.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه تربیت مدرس درباره نقش دانشجویان در خلق حماسه سیاسی گفت: موتور محرک جامعه، دانشجویان هستند. فعالیت‌های دانشجویی برای آگاهی‌سازی و بصیرت افزایی مدنظر رهبری بسیار مهم است. البته تشکل‌های دانشجویی باید رویکرد عدالت‌محورانه و تقوا در فعالیت‌های خود داشته باشند.

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو