شماره خبر :٥٢٥٩٧٢

ارسال به دوست نسخه چاپي

  تاریخ انتشار خبر : شنبه ٧ مرداد ١٣٩٦
 
نشست تشکل های دانشجویی دانشگاه شهید بهشتی با مدیریت فرهنگی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها برگزارشد
مأوا: نشست صمیمی مدیر و رؤسای ادارات مدیریت فرهنگی نهاد با اعضای تشکل های دانشجویی دانشگاه شهید بهشتی در دفتر اين مديريت برگزار گردید.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها (مأوا)، در این نشست دبیران و نمایندگان هیأت دانشجویی فاطمیون، کانون جامعه اسلامی ، کانون مهدویت و انجمن اسلامی دانشگاه شهید بهشتی به بیان دیدگاه های خود پرداختند و موضوعاتی همچون وضعیت فرهنگی دانشجویان در سطح دانشگاه ها و خوابگاهها، مشکلات و تنگناهای صنفی، فعالیت های فرهنگی دانشگاه و دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه، ضرورت حضور پررنگ تر اندیشمندان و افراد صاحب نظر در بین دانشجویان، انتظارات دانشجویان و تشکل های دانشجویی از دفتر نهاد و . . . مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

همچنین در این جلسه حسین سروقامت، مدیر فرهنگی نهاد ضمن اشاره به برخی از نکات و الزامات کار فرهنگی در دانشگاهها ضرورت ایجاد جریان سازی فرهنگی در سطح دانشگاه و تبدیل موجهای فرهنگی به جریان فرهنگی، به دانشجویان توصیه کرد در کنار انتقادات و ایراداتی که به برخی فعالیت ها و اقدامات وجود دارد همواره باید جانب انصاف را در نظر گرفت و مسئولین فرهنگی دانشگاه را در تحقق اهداف خویش یاری رسانند.

انتهاي پيام/

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو