شماره خبر :٤٩٣١٩٤

ارسال به دوست نسخه چاپي

تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ٢٧ ارديبهشت ١٣٩٥
حجت الاسلام سراج:
فرقه ضاله بهائیت دین نیست و با هدف مبارزه با اسلام تأسیس شده است
مأوا: با توجه به این که اخیراً یکی از فعالان سیاسی زن که از طرفداران و محکومان فتنه 88 بوده، با برخی عناصر جاسوس محکوم شده و مرتد بهائی دیدار داشته است، این مسئله واکنش های فراوانی را به دنبال داشت.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها (مأوا)، حجت الاسلام سراج مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد واحد رودهن طی سخنانی در مسجد پیامبر اعظم (ص) این دانشگاه، ضمن تشریح شکل گیری فرقه ضالّه بهائیت که با اهداف استعماری و نیز مبارزه با دین اسلام تأسیس و حمایت شد، خاطرنشان کرد، بهائیت یک دین نیست، یک گروه سیاسی مرتبط با جریان فراماسونری است.

وی در ادامه افزود: اگر در کشور ما همه اقلیت های دینی مسیحی، یهودی و زرتشتی از حمایت نظام جمهوری اسلامی برخوردارند و آزادانه به انجام برنامه های دینی خود می پردازند و حتّی در مجلس شورای اسلامی داری نماینده هستند، دلیلش این است که اینها برای نابودی اسلام ایجاد نشدند، البته اگر بخواهند اقدامات ضد اسلامی یا ضد امنیتی داشته باشند قطعاً حاکمیت به وظایف قانونی خودش با قاطیعت عمل خواهد کرد.

حجت الاسلام سراج عنوان کرد: فرقه ضالّه بهائیت مهره دست سازی است که بوسیله شوروی ایجاد و با حمایت سایر استعمارگران برای نابودی اسلام ناب و نیز سلطه بر ایران ایجاد شده است و الان هم زیر بیرق اصلی ترین دشمنان ملّت ایران یعنی رژیم صهیونستی به حیات نامشروع خود ادامه می دهند و در زمان رژیم طاغوت و در طول جنگ تحمیلی هم خیانت های فراوانی به این ملت بزرگ کرده اند.

مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد واحد رودهن با تاکید بر اینکه درمنطق قوی اسلام علوی یک بهائی حق شهروندی دارد، افزود: اعضا این فرقه ضاله حقّ برگزاری آئین انحرافی خود و ترویج آن را ندارد و به شدتّ هم با آنها برخورد می شود.

وی در قسمتی در ادامه عنوان کرد:اساساً بهائیت دین نیست و مشروعیت قانونی در کشور ما و نه هیچ کشور اسلامی دیگر دارند.

حجت الاسلام سراج افزود: ما می دانیم که قرآن کریم ما را از دوستی با کفّار(حتی کفّار اهل کتاب) نهی کرده، البته ارتباط اجتماعی، سیاسی و اقتصادی با آنها نهی نشد و با ملاحظه مصالح مسلمانان با کفّار اهل کتاب و حتی غیر آنها که توطئه و ضدّیتی با اسلام ندارند، می توانیم چنین ارتباطاتی داشته باشیم؛ امّا با فرقه ضاّله بهائیت هرگز، چون هر گونه مراوده با آنها به معنای به رسمیت شناختن آنهاست.

مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد واحد رودهن گفت: حتی شدت این پرهیز به حّدی است که از نظر فقه ما، اهل کتاب نجس نیستند ولی بهائی نجس است، حالا با این اوصاف کسی که با بهائی آن هم از جنس جاسوس و ضد انقلاب و مهره آمریکا و رژیم صهیونیستی مراوده داشته باشد معنایش چیست؟

وی در در پایان عنوان کردن سه فرضی که متصّورافزود:

1- یا خودش بهائی است و منافقانه تظاهر به اسلام می کنند.

2- اساساً مسلمانی است که درک صحیح از اهداف شکل گیری این فرقه ندارد.

3- یا به دنبال تقویت اپوزسیون ضد انقلابی و ضد ولائی خود است به هر قیمتی که باشد، مثل نگاه منافقین که می گفتند: هدف وسیله را توجیه می کند.

انتهای پیام/

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو