شماره خبر :٤٩٣٤٣٢

ارسال به دوست نسخه چاپي

تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ٢٨ ارديبهشت ١٣٩٥
در دانشگاه فرهنگیان فارس برگزار شد؛
جشن اختتامیه دوره دوساله تفسیر +تصاویر
مأوا: یکی از بهترین بخشهای برنامه، تئاتر طنز دانشجومعلمان بود که بخشهایی از آن به صورت فیلم کوتاه و بخشهای دیگرش به صورت تئاتر صحنه ای در مراسم اجرا شد و استقبال بسیاری از دانشجو معلمان و اساتید را به دنبال داشت.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها (مأوا)، ابتدا قرائت زیبای قرآن کریم توسط یکی از قاریان مطرح کشوری باعث تازه شدن روح شرکت کنندگان شد و پس از آن، حضار به احترام سرود ملی جمهوری اسلامی ایران به پا خاستند و زیر لب آن را زمزمه کردند.

سپس کلیپ زیبایی با موضوع مدافعین حرم پخش شد و مورد توجه بسیار قرار گرفت و در ادامه نیز کلیپی در رابطه با موضوع «اعتکاف» پخش شد.

مجری برنامه، با اشعار زیبا از دکتر تلوری، سخنران اصلی مراسم دعوت کرد و ایشان به سخنرانی با محوریت علم و آداب علم ورزی و رابطه معلم و متعلم، پرداختند.

با پایان سخنرانی، کلیپ دوره تفسیر قرآن کریم که برنامه ای دوساله از طرف نهاد رهبری بود پخش شد.

حجت الإسلام جلیلی به همراه آقای همساده، عروسک محبوب، برنامه طنزی با موضوع فعالیت های نهاد اجرا کردند که مورد توجه بسیاری از دانشجویان قرار گرفت.

یکی از بهترین بخشهای برنامه، تئاتر طنز دانشجومعلمان بود که بخشهایی از آن به صورت فیلم کوتاه و بخشهای دیگرش به صورت تئاتر صحنه ای در مراسم اجرا شد و استقبال بسیاری از دانشجو معلمان و اساتید را به دنبال داشت.

در ادمه زهرا غلامی در بخش داستان کوتاه و معصومه سهامی در بخش کاریکاتور، از شرکت کنندگان مسابقه «کارورزی من را معلم کرد عایا؟»  که نفرات برتر شده بودند جوایزی اهدا شد و برنده قرعه کشی جایزه500 هزار تومانی  یک پرس غذای کاغذی سحر خدابخش لو بود.

در پایان برنامه از فعالین کانونهای نهاد تقدیر شد.

انتهای پیام/

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو