شماره خبر :٥٢٢٤٢٥

ارسال به دوست نسخه چاپي

تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ٢٥ ارديبهشت ١٣٩٦
مسئول نهاد رهبری در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی عنوان کرد:
برنامه ای که بدون حضور مسئول نهاد مجوز گرفت/فشارهای بیرونی برای دادن مجوز به حضور فتنه گران در دانشگاه
مأوا: حجت الاسلام فرهاد زاده: اما روز شنبه اين مسئله ادامه داشت تا در جلسه با رئيس دانشگاه بار ديگر اين مسئله را مطرح كردم كه وي از فشار هاي بيرون دانشگاه براي برگزاري اين مراسم گفت و به بنده اطمينان داد كه هيچ مشكلي پيش نخواهد آمد.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها (مأوا)،‌محمدفرهادزاده رئيس نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه علوم پزشكي شهيد بهشتي تهران درباره اتفاقات رخ داده در برنامه يكشنبه عصر يكي از تشكل هاي دانشجويي اين دانشگاه گفت: چندي پيش انجمن اسلامي جامعه پزشكان شعبه اين دانشگاه در حمايت از كانديداتوري دكتر روحاني درخواست برگزاري يك همايش با حضور چهره های حامی فتنه كه با توجه به محكوميت و حضور فعال اين افراد در فتنه سال 88 اين درخواست توسط دانشگاه رد شد.

وي ادامه داد: اما روز جمعه شاهد توزيع پوسترهاي اين مراسم و انتشار آن در شبكه هاي اجتماعي بوديم كه بنده در تماسي با رئيس دانشگاه و معاونت فرهنگي اعتراض خود را اعلام كردم كه پاسخ رئيس دانشگاه و معاون فرهنگي پيگيري اين مسئله بود.

فرهادزاده افزود: اما روز شنبه اين مسئله ادامه داشت تا در جلسه با رئيس دانشگاه بار ديگر اين مسئله را مطرح كردم كه وي از فشار هاي بيرون دانشگاه براي برگزاري اين مراسم گفت و به بنده اطمينان داد كه هيچ مشكلي پيش نخواهد آمد.

مسئول نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه علوم پزشكي شهيد بهشتي در ادامه درباره  مجوز اين برنامه گفت: مجوز اين برنامه به صورت شخصي و توسط رئيس دانشگاه و معاون فرهنگي صادر شده است و هيچ جلسه اي بابت ان با حضور نماينده رهبري نبوده است. و اين برنامه يكشنبه عصر برگزار شد و شاهد هتاكي هايي از سوي برگزار كنندگان مراسم و مهمانان و حمايت صريح از فتنه گران بوديم.

وي در پايان گفت: ما به شدت از اين برنامه گله مند هستيم و اعتراض خود را نيز اعلام كرده ايم و اميداريم ديگر شاهد برگزاري اين نوع مراسم ها و تريبون دادن به فتنه گران نباشيم.

انتهای پیام/

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو