شماره خبر :٥٢٨٣٥٧

ارسال به دوست نسخه چاپي

  تاریخ انتشار خبر : يکشنبه ١٦ مهر ١٣٩٦
 
مراسم معارفه معاون جدید فرهنگی سیاسی نهاد رهبری در دانشگاه ها برگزار شد
مأوا: مراسم معارفه معاون جدید فرهنگی سیاسی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها با حضور حجت الاسلام والمسلمین محمدیان و مدیران و رؤسای ادارات این معاونت برگزار شد.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها (مأوا)،رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در این مراسم با اشاره به تغییرات ایجاد شده در معاونت های نهاد افزود: برای اینکه فضای تازه ای در نهاد ایجاد شود و نیز چرخش نیروها و ابتکار و خلاقیت جدید در بدنه نهاد شکل گیرد، این تغییرات انجام شده است.

وی افزود: این معاونت بیشترین بروز و ظهور را در دانشگاه ها و خصوص در ارتباط با دانشجویان دارد و از این حیث بسیار پر اهمیت است.

حجت الاسلام محمدیان افزود: آقای قریشی در این چند سال با تمام توان و با نشاط و اخلاص و با روحیه جهادی کار را پیگیری کردند که بسیاری از فعالیت های نهاد در حوزه فرهنگی و سیاسی بر عهده ایشان بود.

وی افزود: نیروهایی را که ایشان در معاونت فرهنگی سیاسی دعوت به کار کرد از فعالان و تشکل های دانشجویی دانشگاه های کشور بود که این از نقاط قوت آقای قریشی محسوب می شود.

حجت الاسلام محمدیان درخصوص معاون جدید فرهنگی و سیاسی نیز گفت: حجت الاسلام رستمی ر از بترین مسئولان دفاتر نهاد در دانشگاه ها دانست که در اتاق فکری که در نهاد تشکیل می شد و آقای رستمی حضور داشتند شناسایی شد که نیروی بسیار ارزشمندی هستند.

توجه به طرح راهبری نهاد و تولید محتواهای مناسب برای فعالیت های فرهنگی سیاسی دفاتر نهاد از جمله توصیه های رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها به مسئول جدید معاون فرهنگی سیاسی نهاد بود.

در این مراسم حجت الاسلام والمسلمین رستمی به عنوان معاون جدید فرهنگی سیاسی نهاد رهبری در دانشگاه ها معرفی شدو از زحمات و خدمات حجت الاسلام والمسلمین قریشی در چند سال حضور وی در این معاونت تقدیر و تشکر به عمل آمد.

گفتنی است حجت الاسلام والمسلمین قریشی به عنوان معاون جدید آموزشی و پژوهشی به فعالیت خود در نهاد نمایندگی مقمام معظم رهبری در دانشگاه ها ادامه خواهد داد.

 

 

 

انتهای پیام/

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو