چهارشنبه ٢٩ خرداد ١٣٩٨

 


شماره خبر :٥٤٢٥٢٦

ارسال به دوست نسخه چاپي

  تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ٣ مهر ١٣٩٧
 
حجت‌الاسلام والمسلمین رستمی در آئین گرامی داشت هفته دفاع مقدس:
شما فرهنگیان حاملان محتوا و ارزش‌ها به نسل آینده هستید
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها گفت: شما معلمین عزیز و ایثارگر حاملان انتقال محتوا به نسل آینده می‌باشید و انتقال ارزش‌های دفاع مقدس به نسل‌های دیگر برعهده شماست.

به گزارش مركز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمايندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، آئین گرامی‌داشت هفته دفاع مقدس و صبحگاه مشترک کارکنان اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران صبح امروز در محوطه و سالن ولایت این اداره کل برگزار شد.

این مراسم با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین رستمی رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، مدیرکل امور شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش، مدیرکل بنیاد شهید استان تهران، رئیس دانشگاه فرهنگیان استان تهران، مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، اعضای شورای معاونین، مدیران و معاونین مناطق ۲۱ گانه شهرستان‌های استان تهران همراه بود.

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها ضمن خرسندی از حضور در جمع فرهنگیان ایثارگر شهرستان‌های استان تهران، گفت: جای بسی افتخار است برای من که امروز در جمعی حضور دارم که حاملان علم و ایثار هستند.

وی ضمن عرض تسلیت به مناسبت ایام سوگواری سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع)، اظهار داشت: انسان‌ها به ظاهر و در محاسبات مادی به یکدیگر شبیه می‌باشند و آنچه که تفاوت‌ها را مشخص می‌کند محتوا و ارزش‌های درونی انسان‌ها است.

وی ادامه داد:  آنچه  که امام حسین(ع) را پیروز کرده و نهضت آن را در تاریخ جاودان می‌سازد محتوای حرکت امام حسین(ع) است نه شکل ظاهری و صوری آن.

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها با تاکید بر اینکه قدرت اندیشه و باور ورای قدرت اسلحه است، تصریح کرد:  آنچه هفته دفاع مقدس را برای ما ارزشمند کرده و آن را گرامی می‌داریم این است که هفته دفاع مقدس گرامی داشت به‌پاخواستن و ایستادگی یک ملت در برابر تمام بدخواهان و بدخواهی‌ها است.

حجت‌الاسلام والمسلمین رستمی با تاکید بر نقش فرهنگیان در انتقال ارزش‌های دفاع مقدس، خاطرنشان کرد: شما معلمین عزیز و ایثارگر حاملان انتقال محتوا به نسل آینده می‌باشید و انتقال ارزش‌های دفاع مقدس به نسل‌های دیگر برعهده شماست.

گفتنی است در این مراسم از رزمندگان و ایثارگران فرهنگی شهرستان‌های استان تهران تقدیر شد.

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو