سه شنبه ٢٨ خرداد ١٣٩٨

 


شماره خبر :٥٤٢٥٥٢

ارسال به دوست نسخه چاپي

  تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ٤ مهر ١٣٩٧
 
حجت‌الاسلام والمسلمین رستمی در آئین استقبال از ورودی‌های جدید دانشگاه صنعتی شریف:
مسئولیت و تولیت اصلی حل مسائل کشور امروز به‌عهده دانشگاه می‌باشد
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها: همواره بدخواهان میهن تلاش کردند در فرصت علمی عرصه را تنگ کنند که مسئولیت و تولیت اصلی حل مسائل کشور امروز به‌عهده دانشگاه می‌باشد.

به گزارش مركز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمايندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، حجت‌الاسلام والمسلیمن رستمی رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، در آئین استقبال از ورودی‌های جدید سال تحصیلی ۹۸-۹۷ دانشگاه صنعتی شریف که با حضور جمعی از مسئولین و خانواده‌های دانشجویان جدیدالورود برگزار شد، به ارائه سخنرانی پرداخته و گفت: خدا را شکر می‌گویم که در این روزهای منتسب به اباعبدالله و ایام هفته مقدس، همزمان با سال تحصیلی جدید در بین مجموعه‌ای از بهترین فرزندان این کشور و این مرز و بوم حضور دارم. دانشجویانی که به لطف خداوند در بهترین دانشگاه کشور تحصیل را آغاز می‌کنند.

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در ادامه به فعالیت‌های دانشگاه در عرصه‌های مختلف علمی، فرهنگی و مذهبی اشاره کرد و بیان داشت: دانشگاه صنعتی شریف علاوه بر موفقیت در عرصه‌های علمی در فضاهای مذهبی از جمله هیأت دانشجویی شریف که یکی از بهترین هیأت‌های دانشگاه‌های سراسر کشور محسوب می‌شود فعالیت دارد.

وی افزود: تا به امروز دانشگاه صنعتی شریف در هر عرصه‌ای حاضر بوده؛ در دفاع مقدس یا علم و فناوری، شهدای هسته‌ای که بسیار مطرح هستند و از دانشجویان شریف بوده یا به نوعی با دانشگاه شریف مرتبط بودند.

حجت‌الاسلام والمسلمین رستمی ادامه داد: همواره بدخواهان میهن تلاش کردند در فرصت علمی عرصه را تنگ کنند که مسئولیت و تولیت اصلی حل مسائل کشور امروز به‌عهده دانشگاه می‌باشد. شما دانشجویان باید مدیران آینده و کسانی باشید که گره از مسائل و مشکلات روز جامعه برمی‌دارید.

وی در پایان به نقل از مقام معظم رهبری بیان داشت: «شما برهان‌های من نزد مسئولین کشورید، شمایید که به انسان‌های ناامید ثابت می‌کنید که ناامیدی غلط است. در مسیر صنعت به‌دنبال راه‌های میانبر برای حل مسائل کشور باشیم.»

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو