سه شنبه ٢٨ خرداد ١٣٩٨

 


شماره خبر :٥٤٦٧٩٩

ارسال به دوست نسخه چاپي

  تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ١٩ آذر ١٣٩٧
 
رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان:
نتایج قرعه‌کشی عتبات دانشگاهیان ۲۰ آذر اعلام می‌شود/ ثبت‌نام ۵۲۰۰۰ متقاضی
رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان گفت: اسامی منتخبین عتبات دانشگاهیان،۲۰ آذر از طریق سایت لبیک به اطلاع ثبت نام کنندگان محترم خواهد رسید.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، حجت‌الاسلام سید محمدرضا فقیهی؛ رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان گفت: مهلت ثبت‌نام در بیستمین دوره عتبات دانشگاهیان به پایان رسید و از ظهر امروز در حال قرعه‌کشی برای اعلام اسامی زائران هستیم.

فقیهی افزود: اسامی زائرین پذیرفته شده، ۲۰ آذر در سامانه عتبات دانشگاهیان در سایت لبیک قرار خواهد گرفت و ثبت‌نام کنندگان می‌توانند با مراجعه به این سامانه از نتایج قرعه‌کشی اطلاع پیدا کنند.

رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان با اعلام آمار ثبت‌نام‌ کنندگان تصریح کرد: در این دوره ۵۲۰۴۶ نفر از دانشگاهیان کشور شامل متاهلین، دانشجویان دختر مجرد، پسران مجرد، کارمندان و اساتید دانشگاه‌ها ثبت‌نام کرده‌اند.

فقیهی درباره تعداد ثبت‌نام کنندگان به تفکیک دانشگاه‌ها گفت: دانشگاه‌های زیر نظر وزارت علوم- تحقیقات و فناوری با ۲۶۳۲۰ نفر بالاترین تعدادثبت‌نام کنندگان را تشکیل می‌دهند و پس از آن واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی با ۱۴۴۵۴ نفر، وزارت بهداشت با ۶۱۸۵ نفر و سایر موسسات آموزش عالی و غیرانتفاعی با ۵۰۸۷ نفر ثبت‌نام کنندگان امسال هستند.

وی ادامه داد: بیشترین آمار ثبت نام به ترتیب متعلق به استان‌های تهران، خراسان رضوی و اصفهان می باشد.

به گفته رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان، دانشگاه فردوسی مشهد، دانشگاه تهران و دانشگاه آزاد اسلامی تهران واحد علوم- تحقیقات سه دانشگاهی هستند که بیشترین تعداد ثبت‌نام کنندگان را در بیستمین دوره عتبات دانشگاهیان داشته‌اند.

فقیهی در پایان تاکید کرد: اسامی منتخبین عتبات دانشگاهیان، عصر فردا از طریق سایت لبیک به اطلاع دانشگاهیان محترم خواهد رسید. دانشگاهیانی که اسامی آنها در قرعه‌کشی اعلام می‌شود، نسبت به نهایی کردن ثبت‌نام در سایت لبیک و تحویل مدارک مورد نیاز در موعد مقرر اقدام نمایند.

گفتنی است؛ در این دوره ۱۲۰۰۰ نفر از دانشگاهیان کشور در قالب ۳۰۰ کاروان از اول بهمن سال جاری تا اردیبهشت سال ۹۸ به عتبات عالیات اعزام خواهند شد.

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو