پنج شنبه ٣١ مرداد ١٣٩٨

 


شماره خبر :٥٤٩٩٤٥

ارسال به دوست نسخه چاپي

  تاریخ انتشار خبر : شنبه ٢٧ بهمن ١٣٩٧
 
حجت‌الاسلام والمسلمین رستمی در همایش علمی «چهار دهه رهبری انقلاب اسلامی ایران»:
انقلاب اسلامی نظام‌های سکولار را به سمت مذهبی شدن پیش برد
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها گفت: انقلاب اسلامی نظام‌های سکولار را هم به سمت مذهبی شدن پیش برد و این نشان از تاثیر انقلاب اسلامی دارد.

به‌ گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، اولین همایش علمی «چهار دهه رهبری انقلاب اسلامی ایران» با دریافت ۱۱۰ مقاله و ارائه ۲۰ مقاله برگزیده، در دانشگاه آزاد اسلامی واحد قشم برگزار شد.

حجت‌الاسلام والمسلمین رستمی در این همایش با اشاره به راهپیمایی ۲۲بهمن امسال گفت: در این روز حسرت شکست انقلاب اسلامی برای دشمنان تکرار شد؛ روزی که ملت حماسه ورود به پنجمین دهه انقلاب اسلامی را جشن گرفتند. در حقیقت مردم با خلق حماسه خود در روز ۲۲بهمن کاری کردند تا شخص ترامپ نیز به فارسی پیام ضدایرانی خود را منتشر کند.

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها به موضوع حمله تروریستی به اتوبوس مدافعان حریم کشور اشاره کرد و گفت: این همایش پاسخ درستی به آن اتفاق‌ها خواهد بود، چراکه اگر اسلام آمریکایی رایج می‌شد، ما بیشتر شاهد این اتفاقات تروریستی بودیم، اما امروز با شهادت مدافعان راه استوارتر خواهد شد.

وی گفت: رهبران انقلاب اسلامی هر دو مسیر جامعه به سمت تمدن اسلامی را هدایت کرده‌اند و اگر بخواهیم ارزیابی‌ای از کل حرکت داشته باشیم، باید بگوییم انقلاب اسلامی از تحول در درون انسان‌ها آغاز شد و بعد از آن حرکت جامعه به سمت هدف آرمانی در جایگاه ویژه‌ای قرار گرفت.

رستمی به پیام مقام معظم رهبری نیز اشاره و تصریح کرد: نباید فراموش کرد شعارهای مبتنی‌بر فطرت پایانی ندارد و تمام تلاش دشمن در سال‌های بعد از انقلاب نیز در راستای ایجاد مفهوم جعلی به‌عنوان نمادهای کفر بوده است. البته انقلاب اسلامی نظام‌های سکولار را هم به سمت مذهبی شدن پیش برد و این نشان از تاثیر انقلاب اسلامی دارد.

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو