دوشنبه ٢٥ شهريور ١٣٩٨

 


شماره خبر :٥٥٣٣٦٤

ارسال به دوست نسخه چاپي

  تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ٢٤ ارديبهشت ١٣٩٨
 
حجت‌الاسلام والمسلمین رستمی در گفت‌و‌گو با ایسکانیوز:
هدایت جریان‌های دانشگاهی به‌سمت اهداف متعالی انقلاب، جزء وظایف اصلی نهاد رهبری در دانشگاه‌ها است
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها گفت: تعمیق و تبلیغ مفاهیم دینی و هدایت جریان‌های عمومی دانشگاه به‌سمت اهداف متعالی انقلاب اسلامی، جزء وظایف اصلی و ذاتی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری محسوب می‌شود.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، حجت‌الاسلام والمسلمین مصطفی رستمی رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها در گفت‌و‌گو با خبرگزاری ایسکانیوز، درباره همکاری‌های این نهاد با دانشگاه آزاد اسلامی گفت: مسئولان نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی وظیفه دارند دانشگاه را به سمت اهداف عالی دانشگاه تراز انقلاب اسلامی حرکت دهند.

وی افزود: مسئولان نهاد به‌عنوان عضو هیئت رئیسه، عضو شورای فرهنگی، عضو هیئت جذب و مجموعه‌های تصمیم‌گیری، همکار و مشاور دانشگاه محسوب می‌شوند.

رستمی ادامه داد: تعمیق و تبلیغ مفاهیم دینی و هدایت جریان‌های عمومی دانشگاه به سمت اهداف متعالی انقلاب اسلامی، جزء وظایف اصلی و ذاتی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری محسوب می‌شود ولذا مسئولان فرهنگی دانشگاه بایستی بر همکاری هرچه بیشتر با این نهاد اهتمام بیشتری ورزند.

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها درباره ظرفیت‌های دانشگاه آزاد اسلامی به‌منظور رسیدن به دانشگاه تراز انقلاب اسلامی تصریح کرد: مجموعه دانشگاه‌های کشور دارای نقاط قوت و توانمندی‌هایی هستند که باید به آن توجه شود؛ اما هنوز تا رسیدن به دانشگاه تراز انقلاب اسلامی فاصله دارند. خروجی دانشگاه تراز انقلاب بایستی انسانی مومن، متعهد، باورمند و شجاع باشد.

وی اضافه کرد: دانشگاه آزاد اسلامی نیز مانند تمامی دانشگاه‌های کشور، میراث عمومی دانشگاهی را یدک می‌کشد. حضور مدیریت فرهیخته و انقلابی در این دانشگاه که برخاسته از بدنه دانشگاهی است، هماهنگی در بدنه دانشگاه، فاصله‌ای که از سیستم دست‌و‌پاگیر اداری دارد و می‌تواند برای خود تصمیمات قاطع و جدی بگیرد، ظرفیت‌هایی است که حتی دانشگاه‌های دولتی نیز کمتر از آن برخوردار هستند.

کاربر مهمان
1398/02/30 17:28
0
0
ایران حق پیشرفت در همه ی زمینه ها (هوافضا، فیزیک، انرژی های نو، بیوتکنولوژی، نانوتکنولوژی، شیمی، رویان، دارو، رادیو داروها، پزشکی، کشاورزی و... را دارد و علوم برای درک حقایق هستی است و مدعیان حقوق بشر که بویی از انسانیت نبرده اند، ملتها را از حقوق اولیه ی خود محروم می کنند و اگر با تحریم شکم را گرسنه می کنید که خلاف قوانین الهی و انسانی است، اما عقل ایرانی شکمش را سیرتر و کشورش را خودکفاتر می کند. التماس دعا
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو