دوشنبه ٢٥ شهريور ١٣٩٨

 


شماره خبر :٥٥٣٨٤٩

ارسال به دوست نسخه چاپي

  تاریخ انتشار خبر : شنبه ٤ خرداد ١٣٩٨
 
حجت‌الاسلام والمسلمین رستمی در صفحه شخصی خود در اینستاگرام:
جلسه سالانه رهبر انقلاب با دانشجویان جلوه‌گاه‌ رویش‌های انقلاب است
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها درباره دیدار دانشجویان با رهبر انقلاب عنوان کرد: جلسه سالانه رهبر انقلاب با دانشجویان، جلوه‌گاه‌ رویش‌های انقلاب است.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، حجت‌الاسلام والمسلمین رستمی رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها طی پیامی در صفحه شخصی خود در اینستاگرام درباره دیدار اخیر دانشجویان با رهبر معظم انقلاب عنوان کرد: آنها که امروز نگران ریزش و خستگی‌های عده‌ای فرتوت و خودباخته و کاسب ترس هستند، چشم و گوششان به انتهای خیابان فلسطین باشد تا رویش‌ها راببینند.

وی افزود: فرازهای بلند و نشیب‌های درس‌آموزش ریزش‌های مهم و رویش‌های سترگی داشته است، ریزش‌هایی که برای یاران انقلاب آه و حسرت و اندوه و البته عبرت به همراه داشته است و رویش‌هایی که قوت قلب و اطمینان‌بخش و امیدوارکننده بوده‌اند. چه بسیار سیاسیون پرسابقه‌ای که در بزنگاه‌های مهم دچار لغزش شده‌اند و چه انبوه جوانان دلداده امام و انقلاب که از بستر سختی‌ها و ابتلاها روییده‌اند. اگر بزرگی نام ریزش‌ها گاهی نگران‌کننده بوده است، تماشای خلوص و عقلانیت رویش‌ها تسکین‌دهنده است.

رستمی ادامه داد: جلسه سالانه رهبر حکیم انقلاب با دانشجویان از همان رسته جلوه‌گاه‌های رویش است. آنها که امروز نگران ریزش و خستگی‌های عده‌ای فرتوت و خودباخته و کاسب ترس هستند، چشم و گوششان به انتهای خیابان فلسطین باشد تا رویش‌ها راببینند.

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها خاطرنشان کرد: ببینند که چگونه جوانان آرمان‌خواه و انقلابی چونان انقلابیون سال ۵۷ عاقلانه و عاشقانه از عهد و پیمان امت و امام می‌گویند و در دوره ترس‌فروشی‌ها امید به آینده را فریاد می‌زنند و گلایه از نامرادی‌ها را نزد پدر فرزانه‌مان می‌برند... و بنگرید که پاسخ‌های او به سوالاتشان چگونه از بن‌‌بست‌های فکری و سیاسی جامعه گره‌گشایی می‌کند.

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو