سه شنبه ٠١ بهمن ١٣٩٨

 


شماره خبر :٥٥٥٨٦٨

ارسال به دوست نسخه چاپي

  تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ٤ تير ١٣٩٨
 
حجت‌الاسلام‌ والمسلمین رستمی در گفت‌وگو با خبر سراسری رادیو:
سکه‌های اهدایی دانشگاه آزاد به مسئولان دفاتر نهاد را بازمی‌گردانیم/ طهرانچی گفت پرداخت سکه به این شکل قابل توجیه نیست
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها گفت: چون قانوناً سکه‌های پرداختی دانشگاه آزاد به مسئولان دفاتر این نهاد، تعلق نمی‌گرفته است، اعلام کردیم که سکه‌های پرداخت‌شده را بازگردانند.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، حجت‌الاسلام والمسلمین رستمی رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها طی گفت‌وگویی در خبر رادیو ایران درباره اقدام دانشگاه آزاد در پرداخت ۳۳۰ سکه به روسای واحدها و مسئولان دفاتر نهاد در این دانشگاه گفت: در این باره از مسئولان دانشگاه آزاد سوال کردیم؛ ظاهرا این دانشگاه سکه‌هایی را به همه شرکت‌کنندگان در یک جلسه  داده بود. چون همکاران ما در دفاتر نهاد هم در این جلسه حضور داشتند، به آنها نیز این سکه‌ها داده شده بود.

وی ادامه داد: آنگونه که دانشگاه آزاد گفته است، به ظاهر این سکه‌ها پاداش پایان سالی بوده که هر ساله به این افراد تعلق می‌گرفته و چون مسئولان دفاتر نهاد ما جزء نیروهایی که پاداش پایان سال از دانشگاه آزاد دریافت کنند نیستند و این سکه‌ها به آنها تعلق نمی‌گرفته، ما اعلام کردیم که سکه‌های پرداخت‌شده را بازگردانند.

رستمی افزود: ۳۰ مسئول نهاد  در این جلسه حضور داشتند که قرار شد سکه‌هایی که به آنها داده شده را جمع‌آوری کنیم و بعد از جمع‌آوری صورتجلسه خواهیم کرد و آنها را تحویل دانشگاه آزاد خواهیم داد.

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها گفت: شکل پرداخت سکه‌ها در این فضا مناسب نبود، بنده با آقای طهرانچی هم صحبتی داشتم؛ ایشان هم گلایه‌مند بود. ایشان ظاهرا نامه‌ای را به همکاران زده بود که شکل پرداخت سکه‌ها به این شکل که ۳۰۰ سکه به این صورت توزیع شود، قابل توجیه نیست.

</