سه شنبه ٢٩ بهمن ١٣٩٨

 


شماره خبر :٥٥٦٨٥٣

ارسال به دوست نسخه چاپي

  تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ٢٦ تير ١٣٩٨
 
معارفه مدیر سیاسی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها
حجت‌الاسلام محمدمهدی صالحی طی حکمی مهدی عباسی‌مهر را به سمت مدیریت سیاسی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها منصوب کرد.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، حجت‌الاسلام محمدمهدی صالحی معاون فرهنگی سیاسی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها طی حکمی مهدی عباسی‌مهر را به سمت مدیریت سیاسی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها منصوب کرد.

حجت‌الاسلام محمدمهدی صالحی در این مراسم که در سالن جلسات اين نهاد برگزار شد، اظهار کرد: مزیت بارز نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه‌ها شیرینی و سختی این کار است، که بعضا در معرض تازیانه نقدها قرار می‌گیرد، اما عمدتاً مخاطب آن نقدها  نیستیم.

وی افزود: تعامل با نیروهای انقلاب اسلامی از مزیت‌های دیگر مدیریت سیاسی معاونت فرهنگی و سیاسی نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه‌ها است. این حوزه ضمن استقلال تشکل و نهادهای دانشگاهی به این افراد کمک می‌کند و دانشجویان تصمیم‌گیر هستند و مسئولیت تصمیمات خود را نیز بر عهده دارند.

معاون فرهنگی سیاسی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها عنوان کرد: بخش نشریات این حوزه نباید مورد غفلت قرار بگیرد که منجر به ارتقای نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه‌ها و تشکل‌های دانشجویی است.

وی بیان کرد: مطالبات بالحق حضرت ولی‌عصر(عج) باید اوج قله اهداف و آرمان ما باشد. انتقادات، تلخی و شیرینی‌‌ها زودگذر است. سختی‌های کار را آب زلال معنویت می‌پوشاند و کار را پیش می‌برد.

معاون فرهنگی سیاسی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها در پایان سخنان خود گفت: دانشگاه آزاد اسلامی بستری مناسب برای ادامه مسیر دکتر شیراوژن است و  این دانشگاه دارای ظرفیت‌های زیادی است.

گفتنی است متن حکم حجت‌الاسلام صالحی برای مهدی عباسی‌مهر به شرح زیر است:

جناب آقای مهدی عباسی‌مهر

نظر به مراتب تعهد، تدین و تجارب ارزشمندتان، شما را به‌عنوان مدیر سیاسی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها منصوب می‌نمایم.

مقتضی است کمک به ارتقای تحلیل و بررسی‌های سیاسی دانشگاهیان و کارآمدی تشکل‌های دانشگاهی و اثربخشی عالمانه کنش‌های انقلابی در محیط دانشگاهی با اولویت راهبرد‌های برگرفته از بیانیه گام دوم انقلاب سرلوحه برنامه‌ریزی قرار گیرد.

فرصت را مغتنم شمرده و از زحمات خالصانه و مجاهدانه جناب آقای دکتر عباس شیراوژن در طول تصدی این مسئولیت صمیمانه تقدیر و تشکر می‌نمایم.

از خداوند منان توفیقات روز افزون شما را مسئلت دارم.

محمد مهدی صالحی

معاون فرهنگی سیاسی

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو