سه شنبه ٠٨ بهمن ١٣٩٨

 


شماره خبر :٥٦٠٩٠٣

ارسال به دوست نسخه چاپي

  تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ٤ آذر ١٣٩٨
 
حجت‌الاسلام والمسلمین رستمی در مراسم قدردانی از زحمات مسئولین بعثه مقام معظم رهبری در عتبات عالیات:
خدمات فرهنگی جدیدتری به زائران دانشگاهی ارائه می‌شود
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها گفت: اعزام دانشگاهیان به عتبات عالیات کار با عظمتی است و ما در تلاشیم با باز تعریف و بازآرایی، خدمات فرهنگی جدیدتری به زائرین دانشگاهی ارائه دهیم.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، مراسم تشکر و قدردانی از زحمات مسئولین بعثه مقام معظم رهبری در عتبات عالیات با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین رستمی رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها و رئیس و معاونین ستاد در شهر مقدس قم برگزار شد.

این جلسه به منظور هم‌اندیشی و هم‌افزایی در اعزام‌های دوره جدید عتبات دانشگاهیان و تقدیر از زحمات مجموعه دست‌اندرکاران و مسئولین بعثه مقام معظم رهبری در کشور عراق شکل گرفت.

حجت‌الاسلام والمسلمین رستمی، رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها ضمن تقدیر و تشکر از همراهی بعثه مقام معظم رهبری در برگزاری برنامه‌های فرهنگی و معرفتی در طول سفر برای زائرین دانشگاهی گفت: اعزام دانشگاهیان به عتبات عالیات کار با عظمتی است و ما در تلاشیم با بازتعریف و بازآرایی، خدمات فرهنگی جدیدتری به زائرین دانشگاهی ارائه دهیم.


حجت‌الاسلام والمسلمین رستمی گفت: باید فضا‌های معنوی و برنامه‌های فرهنگی که زائرین دانشگاهی بیشترین بهره را از آن‌ها ببرند شناسائی و برنامه‌ریزی شود و نتایج و بازخورد‌های آن بین زائرین بررسی گردد.

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها بر تسهیل سفر‌های زیارتی عتبات تاکید کرد و گفت: ستاد باید در راه‌اندازی سفر‌های ارزان قیمت و بسته‌های زیارتی متفاوت اقدام کند تا زائرین دانشگاهی بیشتری بتوانند در سرزمین عتبات عالیات حضور یابند.

در پایان این جلسه، حجت‌الاسلام والمسلمین رستمی، از زحمات حجت‌الاسلام والمسلمین نجفی روحانی، مسئول بعثه مقام معظم رهبری در عراق، حجت‌الاسلام والمسلمین بهجتی، مسئول بعثه مقام معظم رهبری در کربلای معلی و حجت‌الاسلام والمسلمین کاردان، مسئول بعثه مقام معظم رهبری در نجف با اهدای لوح تقدیر و هدیه‌ای به رسم یادبود تقدیر و تشکر کرد.


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو