رهبر انقلاب در دیدار جمعی از مسئولان و فعالان فرهنگی استان‌های یزد و همدان:
مأوا:رهبر معظم انقلاب در دیدار جمعی از مسئولان و فعالان فرهنگی از استان‌های یزد و همدان با تأکید بر لزوم تقویت روحیه‌ی انقلابی در نسل جوان، شهید حججی را نمونه‌ای درخشان از رویش‌های انقلاب خواندند و خاطرنشان کردند: مسئولان فرهنگی موظفند روحیه و جریان انقلابی را در محیط‌های مختلف تقویت و از آن پشتیبانی کنند.
حجت‌الاسلام والمسلمین محمدیان در مراسم معارفه مسئول جدید نهاد دانشگاه تهران:
مأوا: رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها در مراسم معارفه مسئول جدید نهاد رهبری دردانشگاه تهران با اشاره به اینکه باید ظرفیت‌های موجود در دانشگاه تهران را فعال کرد، افزود:‌ نهاد یک مجموعه‌ای در کنار تشکل‌ها، انجمن‌ها و معاونت‌های دیگر نیست! نهاد بناست فرصتی ایجاد کند تا همۀ این مجموعه‌ها برای اهداف بلندی که نظام دارد، ایفای نقش کنند.
در مراسم معرفی مسئول جدید نهاد رهبری در دانشگاه تهران مطرح شد:
مأوا: در مراسم معارفه مسئول جدید نهاد رهبری در دانشگاه تهران ضمن اشاره به چالش های فتنه سال 88 در این دانشگاه از شکل گیری اتاق فکری برای فعالیت های فرهنگی و دینی با حضور مسئولین سخن به میان آمد.
مأوا: در جلسه ای با حضور حجت الاسلام والمسلمین محمدیان حجت الاسلام کرمی به عنوان مسئول جدید نهاد رهبری در دانشگاه تهران معرفی شد.
مأوا:روز گذشته، مراسم سلام اول چندین کاروان دانشگاهی مشرف شده به کربلا ، به نیابت از شهید مجاهد و مظلوم مدافع حرم ، شهید محسن حججی در ورودی باب القبله حرم مطهر برگزار شد.
مأوا:همایش قبل از سفر عتبات دانشگاهیان استان تهران روز گذشته با حضور حجت الاسلام والمسلمین سید محمد رضا فقیهی؛رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان،معاونین و زائرین اصلی و ذخیره هفدهمین دوره عتبات دانشگاهیان در دانشکده ادبیات دانشگاه تهران برگزار شد.
روایت قائم‌مقام فرهنگی- سیاسی نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه‌ها از جلسه هیات مرکزی مشترک نظارت
مأوا: دکتر شیراوژن با اشاره به اینکه جلسه اعلام مجوز برای یک تشکل دانشجویی از حدنصاب خارج شده بود گفت: وقتی جلسه از نصاب افتاده بود یکی از اعضا که مسئولیتی در اداره جلسه نداشت، گفت رای‌گیری می‌کنیم و دست‌شان را بالا بردند. شاید همان یک رای مجوز را صادر کرده باشد.
درخصوص آخرین جلسه هیأت نظارت مرکزی مشترک بر تشکلهای دانشجویی:
مأوا: رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها در خصوص آخرین جلسه هیأت نظارت مرکزی مشترک بر تشکل های دانشجویی نامه ای را به وزیر علوم و رئیس این هیأت نظارت منتشر کرد.
شیراوژن، قائم مقام معاونت فرهنگی سیاسی نهاد رهبری در دانشگاه ها
مأوا: پیرو خبر منتشر شده در برخی سایت‌ها و شبکه های اجتماعی مدیر سیاسی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها ضمن تکذیب خبر منتشره به بیان جزئیاتی از جلسه هیات نظارت مرکزی مشترک پرداخت.
رهبر معظم انقلاب در دیدار مسئولان حج:
مأوا: رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار مسئولان و دست‌اندرکاران حج امسال، با تأکید بر اینکه ما حوادث فاجعه بار حج ۹۴ را هیچگاه فراموش نخواهیم کرد، گفتند: مطالبه جدی و همیشگی جمهوری اسلامی، حفظ امنیت و عزت و رفاه و آسایش همه حجاج بویژه حجاج ایرانی است و امنیت حج نیز برعهده آن کشوری است که حرمین شریفین در اختیار او قرار دارد.
مأوا: کارگاه آموزشی "تبیین گفتمان انقلاب اسلامی" با حضور استادان معارف اسلامی دانشگاه‌های استان مرکزی به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی اراک برگزارشد.
مأوا: جشن آزادسازی موصل با حضور جمعی از دانشجویان عراقی در دانشگاه امیرکبیر برگزار شد.

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

آرشيو