نکته های ناب
 
کتاب
نرم افزارمجلات
برگزیده هااخبار نهاددانشگاه هادفاتر
مأوا: لزوم آموزش اخلاق اجتماعی و حکومتی و نحوه فعالیت‌های اخلاق مدارانه در حوزه‌های عمومی در حکومت اسلامی، یک ضرورت زمانی است.
مأوا: مسئول نهاد رهبری دانشگاه‌های خراسان‌ شمالی گفت: زنده نگه داشتن رویدادهای دینی و مذهبی نیازمند فرهنگ سازی است.
مأوا: هم‌اکنون نظام اسلامی و تمدن دینی بر خواسته از آن، توانسته است در ابعاد سخت‌افزاری و توسعه علمی، اثرات خود را به جهانیان نمایان کند ولی برای نشان دادن ابعاد نرم‌افزاری این تمدن و حضور آن در حیات انسانی نیازمند تلاش بیشتر هستیم.
مسئول نهاد رهبری دانشگاه آزاد استان اصفهان:
مأوا: مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان، گسترش فرهنگ اسلامی در دانشگاه‌ها را ضروری و اجرای این مهم را با برنامه‌ریزی و هماهنگی همه واحد‌ها عملی دانست.
مأوا: در مراسمی ویژه و با حضور رئیس، معاونان، کارکنان و جمعی از استادان دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر، ولادت حضرت معصومه (س)، ولادت ثامن الائمه (ع) و آغاز دهه کرامت جشن گرفته شد.
عتبات دانشگاهیان
مأوا: زمان بندی و نحوه ارسال مدارک عتبات دانشگاهیان اعلام شد و گواهی اشتغال به تحصیل برای دانشجویان باید توسط معاونت آموزشی دانشگاه مهر و تائید شود.
مأوا: کارگاه آموزشی "تبیین گفتمان انقلاب اسلامی" با حضور استادان معارف اسلامی دانشگاه‌های استان مرکزی به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی اراک برگزارشد.
نگاره فرادانش برگزار می کند:
نگاره فرادانش در راستای شناسایی و پرورش استعدادهای مرتبط در حوزه موشن گرافی اقدام به برگزاری دوره فشرده و حمایتی آموزش موشن گرافی با مشارکت مرکز آموزش مجازی دانشگاهیان و دانشگاه سروش صدا و سیما نموده است.
مأوا: جشن آزادسازی موصل با حضور جمعی از دانشجویان عراقی در دانشگاه امیرکبیر برگزار شد.
حجت الاسلام جعفری:
مأوا: مسئول نهاد رهبری در دانشگاه فرهنگیان استان مازندران با بیان اینکه یکی از مختصات استدلال حضرت امام خمینی (ره) درباره ولایت فقیه دقت در ماهیت و کیفیت احکام اسلامی است افزود: در بخش احکام مالی و از جمله خمس بدین صورت است که یک پنچم منافع تمام مسلمانان جمع شود و در اختیار حاکم قرار گیرد و معلوم است که شارع مقدس این سرمایه ی عظیم را برای تشکیلات حکومتی در نظر گرفته است..
در کارگاه آموزشی رسالت اخلاق اسلامی کارکنان واحد بوشهر؛
مأوا: رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر عنوان کرد که مسیر سعادت دنیوی و اخروی انسان از گذرگاه اخلاق‌مداری می‌گذرد.
مأوا: شناخت ابعاد تمدنی و ارائه اندیشه‌ای نظام وار و منسجم همراه با تبیین روابط طولی و نظامات معرفتی، اخلاقی و اجتماعی از اسلام ناب مطابق با نیاز دانشجویی از ویژگی‌های نظام جدید آموزشی حوزه است.
مشاور نهاد رهبری در دانشگاه‌ها:
مأوا: حجت الاسلام حسینی، دستاورد‌های مجلس خبرگان رهبری را قابل توجه و ستودنی و انتخاب حضرت آیت‌الله خامنه‌ای به عنوان رهبر انقلاب را به عنوان بزرگترین دستاورد دانست.
مسؤول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه زنجان:
مأوا: مسؤول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه زنجان گفت: سعه صدر یکی از شاخص‌های مهم مدیران در کشور محسوب می‌شود.
مأوا: هزینه نهایی هفدهمین دوره عتبات دانشگاهیان به زودی اعلام می‌شود. قیمت حدودی سفر عتبات زمینی از تهران یک میلیون و ۱۰۰ هزار تومان و سفر هوایی یک میلیون و ۷۰۰ هزارتومان می‌باشد و این قیمت در سایر استان‌ها نیز به نسبت دوری و نزدیکی به مرز تعیین می‌شود.
مأوا: مردم‌سالاری دینی، به‌عنوان تفکر برگرفته از اندیشه عرفانی و سیاسی امام خمینی ره، راه سعادت نهایی جامعه اسلامی برای رسیدن به کمال نهایی است.
مأوا: انتقال مطالب صحیح و ناب اسلامی نباید با شیوه‌های ناصحیح مانند عدم توجه به ویژگی‌های هر فرد صورت پذیرد.
عضو شورای فرهنگی- اجتماعی زنان و خانواده:
مأوا: عضو شورای فرهنگی- اجتماعی زنان و خانواده در نشست تخصصی بررسی سند2030 با تاکید بر اینکه بندهای 17 گانه این سند مغایر با نظام و ارزش های دینی کشور است افزود: اجرای مفاد این سند نه تنها در ایران که در همه کشورها به نابودی فرهنگ بومی و حاکمیت الگوی لیبرال دموکراسی غرب منجر خواهد شد.
مأوا: به همت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری و با همکاری معاونت آموزشی دانشگاه تبریز، دوره چهار روزه‌ی دانش افزایی استادان دانشگاه تبریز با حضور اساتید مدعو برای اعضای هیئت علمی دانشگاه تبریز برگزار شد.
مسئول دفتر نهاد رهبری در دانشگاه علوم پزشکی یاسوج:
مأوا: مسئول دفتر نهاد رهبری در دانشگاه علوم پزشکی یاسوج با اشاره به اینکه طرح‌های علمی بسیاری از جوانان به علت مشکلات مالی به روزی زمین مانده است، گفت: این طرح ها با مشارکت خیران اجرایی و زمینه اشتغال جوانان را ایجاد می‌کند.
موضوع هفته
باشگاه اندیشه
همراه با نخبگان
 
 
  1. دانلود

  2. پوستر

  3. فیلم

  4. صوت