نکته های ناب
 
کتاب
نرم افزارمجلات
برگزیده هااخبار نهاددانشگاه هادفاتر
حجت‌الاسلام‌ محمدیان در آئین اختتامیه چهارمین دوره طرح ملی «گفتمان نخبگان علوم انسانی»:
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها گفت: در جهت تحول علوم انسانی به فعالیت شاخص که همان گفتمان نخبگان علوم انسانی است، نیاز داریم. این طرح دارای منزلت معنوی و ارزشمند است و می‌تواند بستری در راستای تحول‌های بنیادین در علوم انسانی باشد.
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم:
دستگاه‌های نظارتی با قدرت و چشم باز باید در میدان باشند؛ هم مجلس، هم قوه‌ قضائیه، هم آحاد مردم مؤمن باید احساس وظیفه کنند و نقش ایفا کنند. راه‌های فساد را باید بست. در همین قضیه‌ی ارز و سکه، اگر مقابله با فساد بود، راه فساد بسته می‌شد.
در ششمین دوره طرح ضیافت رضوی برگزار شد:
آیت‌الله سیداحمد علم‌الهدی: با موسیقی مشکلی ندارم، مساله‌ام ابتذال است/ کنسرت‌های فنی کشورهای دیگر را می‌پسندم/ اولین نفری که از طرح تحول سلامت حمایت کرد من بودم/ با برخی ساخت‌وسازها در مشهد مخالفم
حجت‌الاسلام والمسلمين محمد محمديان در افتتاحيه پنجمین دوره اردوی آموزشی، فرهنگی و مهارتی حیات طیبه:
رئیس نهاد نمايندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها: استراتژیک‌ترین کارها بر دوش شما دانشجومعلمان دانشگاه فرهنگیان قرار گرفته‌ است. شما در آینده کار بزرگی را برعهده خواهید گرفت که هم دنیا و هم آخرتش بسیار نورانی است.
حجت الاسلام والمسلمین محمدیان در آئین افتتاحیه ششمین کاروان طرح ملی ضیافت رضوی:
رئيس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها گفت: خطرات مؤمن بودن و انقلابی بودن، خطراتی سنگین است و دشمنان سعی می‌کنند با ایجاد تطمیع در انسان مؤمن و یا به هراس انداختن او، کاری کنند تا به این وسیله (مثل صدر اسلام) تنگه‌های احد رها شود.
حجت الاسلام والمسلمین رئیسی در افتتاحیه ششمین کاروان طرح ملی ضیافت رضوی:
تولیت آستان قدس رضوی گفت: تمام مسئولان باید از تقدس نظام جمهوری اسلامی حراست کنند؛ لذا در نظام اسلامی فقط وجود امام عادل کافی نیست؛ چون تا زمانی که تمام مسئولان به عدالت رفتار نکنند، مردم مزه شیرین عدالت را نمی چشند.
حجت‌الاسلام سيدقريشی در دانشگاه محقق اردبیلی:
حجت‌الاسلام سيدقریشی گفت: نوگرایی در دانشگاه‌ها به جهت مقابله با دشمنان ضروری است و تشکیل حلقه‌های مطالعاتی و رصد گرایش در استان‌ها باید در اولویت امورات قرار گیرد.
حجت‌الاسلام والمسلمین محمدیان در افتتاحیه پنچمین کاروان طرح ملی ضیافت رضوی:
رئیس نهاد نمايندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها گفت: دشمنان می‌خواهند با انواع فشارهای خود، عنصر «ایستادگی در برابر طاغوت» را از ما بگیرند. متأسفانه عده‌ای هنوز به مذاکره با آمریکا خوش‌بین هستند و پیشنهاد مذاکره آنها را قابل تأمل می‌دانند، درحالیکه در مذاکرات قبلی منفعتی نصیب ما نشده است.
حجت‌الاسلام مصطفی رستمی:
معاون فرهنگی‌سیاسی نهاد رهبری در دانشگاه‌ها گفت: مراکز مشاوره زیر نظر معاونت‌های دانشجویی دانشگاه‌ها در تمامی دانشگاه‌ها به فعالیت می‌پردازند و فعالیت‌های خوبی دارند و یکی از بایسته‌های هر فضای دانشجویی می‌باشند، اما نقص‌هایی دارند.
حسن رحیم‌پور ازغدی در سومین همایش حقوق بشر اسلامی:
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: تعبیر حق‌الناس و نظام حق‌ و تکلیف بین انسان و انسان از تعابیر شناخته شده دینی و یکی از حساس‌ترین نقاط در آموزه‌های دین اسلام است.
حجت‌الاسلام رستمی:
معاون فرهنگی سیاسی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری گفت: به غیر از استان تهران که به دلیل استقبال بالا تعداد دانشجویان شرکت کننده به ۶۰۰ و بیشتر هم رسید، در هر دوره به طور معمول ۵۰۰ نفر شرکت می‌کنند.
حجت‌الاسلام فقیهی در نشست خبری مطرح کرد:
مسئول ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان گفت: از امروز ثبت‌نام دور جدید عتبات دانشگاهیان آغاز خواهد شد و تا ۱۴ مرداد ادامه خواهد داشت.
حجت‌الاسلام دوست‌پرور:
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه هنر گفت: جهان و آنچه اینک در آن جای گرفته است محصول استعداد و داشته‌های خدادادی است و بشر با دست یازیدن به هنر آفرینش توانسته است در آن خلقی شگفت‌انگیز به نمایش بگذارد.
حجت‌الاسلام محمدیان در جمع شرکت‌کنندگان دوره تابستانه «ضیافت رضوی»:
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های کشور گفت: ائمه اطهار(ع) صداقت و امانت‌داری را ملاک پیروان خود معرفی نموده‌اند. فراوانی نماز، روزه و ذکر خوب است اما این مسأله به‌عنوان ملاک شناخت مؤمن مورد تأکید قرار نگرفته است.
حجت‌الاسلام فقیهی:
نوزدهمین دوره اعزام دانشگاهیان به عتبات عالیات از اواخر مرداد ماه آغاز خواهد شد که جزئیات، نحوه ثبت‌نام، ارائه تسهیلات به زائران دانشگاهی و توضیحاتی درخصوص قیمت هفته آینده به اطلاع علاقه‌مندان خواهد رسید.
حجت‌الاسلام محمدیان در افتتاحیه سومین دوره طرح ولایت مردمی کشور:
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، ایستادگی و مقاومت را دلیل تعالی و بقای ۴۰ ساله انقلاب دانست و گفت: دشمنان تلاش دارند تا روحیه مقاومت و ایستادگی را در جوانان ما بشکنند.
حجت‌الاسلام و المسلمین محمدیان در مراسم تکریم و معارفه مسئولان نهاد رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران:
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها: با وجود موفقیت‌های دانشگاه آزاد اسلامی در چهار دهه فعالیت باید این مسیر آسیب‌شناسی شود.
حجت‌الاسلام حریزاوی:
مدیر حوزه‌های علوم اسلامی دانشگاهیان از آغاز ثبت‌نام دوره جدید خبر داد.
رهبر انقلاب اسلامی:
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای: حفظ سلامت دینی و طهارت روحی و معنویِ خود و خانواده و پایبندی رفتاری و گفتاری به مسائل شرعی از مهم‌ترین وظایف مسئولان و کارکنان وزارت امور خارجه به‌ویژه سفرا و اعضای نمایندگی‌های ایران در خارج است.
حسن رحیم‌پور ازغدی در دوره سیاسی تشکیلاتی بانوی مؤمن انقلابی:
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: زنان در سوئد در حد شکسته شدن دست و پا از همسران خود کتک می‌خورند و این در حالی است که پیامبر اسلام(ص) فرمودند که هر مردی که همسرش را سیلی بزند به ازای هر سیلی هفتاد سیلی جهنمی می‌خورد.
موضوع هفته
باشگاه اندیشه
همراه با نخبگان
 
 
  1. دانلود

  2. پوستر

  3. فیلم

  4. صوت