نکته های ناب
 
کتاب
نرم افزارمجلات
برگزیده هااخبار نهاددانشگاه هادفاتر
همایش مدرسان ضیافت اندیشه استادان برگزار شد
مأوا: همایش مدرسان ضیافت اندیشه استادان در تاریخ 96/3/6 در سالن جلسات امام رضا دانشگاه معارف اسلامی قم برگزار شد.
دوره آموزش مجازی ضمن خدمت کارکنان دانشگاه پیام نور مازندران
مأوا: این دوره آموزشی در قالب سه دوره آموزشی حکومت مهدوی و وظائف منتظران (20 ساعت) دوره آموزشی خانواده متعالی در اسلام (6 ساعت)، دوره آموزشی آشنایی با شبکه های اجتماعی (4 ساعت) در سایت http://mpnu.nahad.ir ارائه می گردد.
مسابقه کتابخوانی
مأوا: دفتر نهاد دانشگاه علوم پزشکی مشهد به مناسبت ایام نیمه ماه مبارک شعبان، مسابقه کتابخوانی " انتظار" را برگزار کرد.
اولین جلسه تشکیل موسسه مطالعات زنان و خانواده دانشگاه آزاد استان مازندران
مأوا: با مشارکت سازمان بسیج اساتید استان اولین جلسه تشکیل موسسه مطالعات زنان و خانواده در دفتر نهاد مقام معظم رهبری دانشگاه آزاد استان مازندران برگزار گردید.
سی و یکمین شماره از نشریه زمزم منتشر شد
مأوا: نشریه زمزم تا یک سال بعد از تشرف زائرین دانشگاهی به عمره و عتبات برای ایشان ارسال می شود و بعد از آن دانشجویانی که علاقمند باشند می توانند جهت اشتراک با این نشریه،با شماره های مذکور تماس حاصل نمایند.
ثبت‌نام عتبات عالیات دانشگاهیان بعد از ماه مبارک رمضان
مأوا: وی خاطرنشان کرد: اعزام‌ها از اول بهمن سال گذشته آغاز و تا هشتم اردیبهشت‌ماه ادامه دارد و آخرین کاروانی که از عتبات بازمی‌گردد، پانزدهم اردیبهشت‌ماه است. تاکنون ۳۲۲ کاروان دانشگاهی اعزام‌شده‌اند.
برپایی نماز جماعت از مهم‌ترین مسائل دفاتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها است
مدیرفرهنگی نها رهبری در دانشگاه‌های کشور:
مأوا: مدیرفرهنگی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های کشور گفت: برپایی نماز جماعت از مهم‌ترین مسائل دفاتر نهاد در دانشگا‌ه‌های کشور است.
همایش نگرش علمی و کاربردی به عفاف و حجاب
در دانشگاه الزهرا برگزار می‌شود:
مأوا: به همت معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه الزهرا(س) همایش «نگرش علمی و کاربردي به عفاف و حجاب»برگزار مي­شود.
برگزاری کارگاه آسیب های فضای مجازی در دانشگاه خلیج فارس بوشهر
مأوا:‌ کارگاه آسیب های فضای مجازی و تاثیرآن برفرزندان با حضور اساتید و اعضای هیئت علمی در دانشگاه خلیج فارس بوشهر برگزار شد.
تعصب، تجاهل، بی بصیرتی برابراست با خیانت به خداوند
یادداشتی از حجت الاسلام هادی گراوند
مأوا: قریب به چهل سال است ازانقلاب شکوهمندمان میگذرد،انقلابی که هنوزهم برای عزت واقتدار آن قربانی میدهیم! گاهی در مرزهای جغرافیایی،گاهی مرزهای علمی، گاه فرهنگی ،فکری سیاسی واعتقادی همچون مدافعان حرم(که متاسفانه این روزها سیاسیون جاهل ، نقش سازنده وراهبردی این عزیزان را نادیده وبه سخره میگیرند)وگاهی هم امثال شهید شهریاری هاکه آنهم ناشی ازخیانت ووطن فروشی برخی که این هم خود بعضا ناشی ازبی توجهی برخی ازدولت مردان بجهت غفلت ازنیاز عناصر فریب خورده ، نشات می گیرد!!!
« شاخص های معیارهای  انتخاب اصلح از دیدگاه امام (ره) و رهبری »
حجت الاسلام حسنی در جمع دانشجویان دانشگاه پیام نور مرکز گرمی مطرح کرد:
مأوا: در آستانه ی دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، مسئول دفتر نهاد رهبری در دانشگاه های پیام نور و فرهنگیان استان اردبیل در جمع دانشجویان دانشگاه پیام نور مرکز گرمی ، به تشریح دیدگاه های خود در خصوص اهمیت انتخابات، « شاخص های معیارهای انتخاب اصلح از دیدگاه امام (ره) و رهبری » و رسالت های قشر دانشگاهی در رابطه با انتخابات پرداخت.
جلسه هم اندیشی اساتید دانشگاه علوم پزشکی بیرجند
مأوا: جلسه هم اندیشی اساتید دانشگاه علوم پزشکی بیرجند با موضوع مهدویت در تاریخ24/2/96 به مدت 4 ساعت باحضور حجت السلام دهشت در دانشگاه برگزار گردید.
انتخابات در تریبون دانشگاه آزاد ساری بررسی شد
مأوا: در آستانه‌ پنجمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستا و دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری با شرکت در برنامه تریبون آزاد و مردمی به طرح دیدگاه‌ها و نظر خود در مورد انتخابات و کاندیداهای ریاست جمهوری پرداختند.
برگزاری نشست هم اندیشی اساتید دانشگاه علوم پزشکی لرستان
مأوا: این مباحثه با رویکرد تبیین برنامه های نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری و با هدف پذیرش تفاوت در دیدگاه ها، و قرار دادن اندیشه های خود در جایگاه بازنگری و خود آزمایی با پرهیز از توهین و نقدهای غیر منصفانه صورت گرفت.
برنامه ای که بدون حضور مسئول نهاد مجوز گرفت/فشارهای بیرونی برای دادن مجوز به حضور فتنه گران در دانشگاه
مسئول نهاد رهبری در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی عنوان کرد:
مأوا: حجت الاسلام فرهاد زاده: اما روز شنبه اين مسئله ادامه داشت تا در جلسه با رئيس دانشگاه بار ديگر اين مسئله را مطرح كردم كه وي از فشار هاي بيرون دانشگاه براي برگزاري اين مراسم گفت و به بنده اطمينان داد كه هيچ مشكلي پيش نخواهد آمد.
برگزاری مراسم جشن نیمه شعبان در دانشگاه ولایت ایرانشهر
مأوا: مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دردانشگاه ولایت ادامه افزود؛ مقوله مهدویت از مباحث ارزشمندی است که در منابع فریقین، به ویژگی های جسمی و شرایط و عصر ظهور و رخدادهای بعد از ظهور حضرت اشاره گردیده است.
«تریبون آزاد دانشجویی» بایدها و نبایدهای انتخابات 96
مأوا:با نزدیک شدن ایام انتخابات ریاست جمهوری و شورای اسلامی شهر و روستا، اجرای برنامه های مناظراتی و تریبون های آزاد در دانشکده های مختلف دانشگاه علوم پزشکی قوت گرفته و با مدیریت تشکل های دانشجویی در حال برگزاری می باشد.
اموال و دارایی‌های نامزدهای ریاست جمهوری باید شفاف شود
مسئول نهاد رهبری در دانشگاه‌های پیام نور استان تهران:
مأوا: مسئول نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه‌های پیام نور استان تهران گفت: اموال و دارایی‌های نامزدهای ریاست جمهوری باید شفاف سازی شود تا مردم بدانند رئیس‌جمهور آینده‌شان چه وضعیتی دارد.
تشکیل دومین نشست طرح مطالعاتی
مأوا: دومین نشست طرح مطالعاتی بینش مطهر با هدف بازخوانی کتاب « آزادی بندگی» اثر استاد شهید مطهری ، عصر دیروز در دانشکده دندانپزشکی برگزار شد.
اطلاعیه پذیرش پژوهشگر معارف انقلاب اسلامی
به اطلاع می‌رساند مؤسسه‌ی پژوهشی فرهنگی انقلاب اسلامی (دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای مدظله‌العالی) با هدف تربیت تخصصی عناصر علمی، پژوهشی و آموزشی در حوزه‌ی مفاهیم و معارف انقلاب اسلامی، در سال ۱۳۹۶ در مراکز زیر تعداد محدودی پژوهشگر می‌پذیرد.
موضوع هفته
باشگاه اندیشه
همراه با نخبگان
 
 
  1. دانلود

  2. پوستر

  3. فیلم

  4. صوت