نکته های ناب
 
کتاب
نرم افزارمجلات
برگزیده هااخبار نهاددانشگاه هادفاتر
انتخابی بودن امام از منظر تشیع مردود است/ هیچ کسی حق خدشه دار کردن اصول دین را ندارد
مسوئل نهاد رهبری در دانشگاه علوم پزشکی:
مأوا: حجت الاسلام هاشمی با بیان اینکه امامت بحثی کاملا کلامی و انتصابی است نه انتخابی، گفت: هر کسی در هر جایگاه و مقامی بخواهد به این موضوع دامن بزند که امام انتخابی است از نظر شیعه کاملا رد خواهد شد.
همانطور که شب قدر باید احیا شود، روز قدس هم باید احیا شود
مسئول نهاد رهبری در دانشگاه فرهنگیان مازندران:
مأوا: جعفری ضمن دعوت از از آحاد مردم به ویژه دانشگاهیان جهت شرکت در راهپیمایی روز قدس گفت: جامعه دانشگاهی دانشگاه فرهنگیان استان مازندران همراه با همه ی مردم شریف و روزه دار در روز جمعه در راهپیمایی روز قدس شرکت خواهد کرد.
برگزاری کارگاههای آموزشی قبل از ازدواج
در حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان مرکز کاشان برگزار شد؛
مأوا: در این کارگاهها که با استقبال گسترده و حضور چشمگیر دانشجویان دانشگاه ومعرفت جویان حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان مواجه شد، در راستای ارتقای آگاهی دانشجویان در رابطه با مهارتها و شناخت قبل از ازدواج طی مدت 3 جلسه مباحثی مانند بررسی موانع مادی سرعت گیرهای مادی قبل از ازدواج ، مزایا و معایب ازدواج راه دور و عشق قبل از ازدواج از سوی کارشناسان مرکز مشاوره دانشگاه و حوزه به بحث گذاشته شد.
شرایط ثبت نام عتبات زوج هایی که هر دو دانشجو هستند
مأوا: ارائه تسهیلات به زوج های دانشجو به زائر اصلی و همسر جداگانه تعلق می گیرد و در زوجینی که فقط یک نفر دانشجوست، وام به فرد غیر دانشجو هم تعلق می گیرد.
ثبت نام عتبات دانشگاهیان از ۱۰ تیرماه در سایت لبیک
مأوا: زارع در خصوص چگونگی ثبت نام دوره هفدهم عتبات دانشگاهیان گفت:نحوه ثبت نام در این دوره ویژگی خاصی دارد که امکان دعوت از دیگر دوستان را برای ثبت نام فراهم می کند که در خبرهای بعدی به صورت مفصل بیان خواهد شد.
ضیافت افطاری اساتید دانشگاه علوم پزشکی قم برگزار شد
مأوا: برنامه هیئت مذهبی اساتید دانشگاه علوم پزشکی قم با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین دکتر رفیعی و مناجات خوانی حجت الاسلام و المسلمین حاج آقای محمدی پور
امنیت را سیاسی نکنیم
مسئول دفتر رهبری در دانشگاه فرهنگیان بوشهر:
مأوا: وی ادامه داد نباید بخاطر اعمال سلیقه سیاسی، امنیت به دست آمده را دستخوش برخی حرفهای نسنجیده قرار داده و در زمین دشمن بازی کنیم و همه در کنار هم قدردان این زهر چشم دشمن از طرف سپاه پاسداران باشیم.
دانشگاه پیا م نور تبریز رتبه اول استانی در طرح ضیافت اندیشه سال 95 شد
مأوا: دفتر هم اندیشی اساتید نهاد رهبری در دانشگاه پیا م نور استان آذربایجان شرقی موفق به اخذ رتبه اول استانی در طرح ضیافت اندیشه سال 95 شد.
کسب رتبه نخست دانشگاه علوم پزشکی شیراز در طرح ضیافت اندیشه اساتید
مأوا: رئیس دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی شیراز، از کسب رتبه نخست دانشگاه علوم پزشکی شیراز در اجرای طرح ضیافت اندیشه اساتید، در استان فارس، خبر داد.
مراسم احیا در دانشگاه خلیج فارس بوشهر +تصاویر
مأوا: شب گذشته در سومین شب از لیالی مبارک قدر در مسجد اهل البیت (ع) دانشگاه خلیج فارس بوشهر آیین احیای شب های قدرسرشار از زمزمه های عارفانه قشرهای مختلف دانشگاهیان بود که برای راز و نیاز با خالق بی نیاز دست به آسمان بلند کرده بودند.
مسئول جدید نهاد رهبری دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی معرفی شد
مأوا: روز یکشنبه 21خردادماه طی مراسمی در دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی حجت الاسلام سیدفخرالدین طباطبائی سرپرست جدید دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در آن دانشگاه برگزار گردید.
مراسم کرسی تلاوت قرآن کریم با حضور قاری بین المللی مصری
در دانشگاه تربیت مدرس برگزار شد؛
مأوا: همزمان با ایام ماه مبارک رمضان کرسی تلاون قرآن کریم با حضور قاری ممتاز و بین المللی جناب آقای علی محمود محمد شمیسی از کشور مصر در مسجد قدس دانشگاه برگزار گردید.
«شهید تقوی» به آرزویش رسید/ وی با اخلاق و با صعه صدر بود و در حوزه‌های قرآنی بسیار تلاش می‌کرد
حجت الاسلام قریشی در مراسم تکریم شهدای ترور:
مأوا: معاون فرهنگی سیاسی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها در مراسم تکریم شهدای ترور درباره حادثه تروریستی اخیر گفت: در این حادثه که داعشیان آن را برافروختند حجت الاسلام تقوی از همکاران اسبق نهاد رهبری در دانشگاه ها و دیگر شهدا به آرزوی خود رسیدند.
مسئول جدید نهاد رهبری در دانشگاه رازی کرمانشاه معرفی شد
مأوا: طی مراسمی با حضور مدیر امور دفاتر نهاد رهبری در دانشگاه ها مسئول جدید نهاد رهبری در دانشگاه رازی کرمانشاه معرفی شد.
کرسی تلاوت قرآن کریم با حضور قاری بین المللی مصری در دانشگاه تربیت مدرس برگزار شد
مأوا: کرسی تلاون قرآن کریم با حضور قاری ممتاز و بین المللی جناب آقای علی محمود محمد شمیسی از کشور مصر در مسجد قدس دانشگاه برگزار گردید.
برگزاری پنجاه ویکمین نشست هم اندیشی اساتید ونخبگان دانشگاه مازندران
مأوا: در ابتدای این نشست که تاریخ برگزاری آن با میلاد با سعادت حضرت امام مجتبی (ع) مصادف شده بود، مداح اهل بیت به مدیحه سرایی وذکر فضائل آن امام همام پرداخت.
جزئیات پانزدهمین جشنواره قرآنی دانشگاه علوم پزشکی مشهد تشریح شد
در نشست خبری مسئولان جشنواره با اصحاب رسانه؛
مأوا: نشست خبری پانزدهمین جشنواره قرآنی دانشگاه علوم پزشکی مشهد، با حضور مسئولان جشنواره و اصحاب رسانه در محل سالن شورای ساختمان قریشی برگزار و روند برنامه ریزی و اجرای برنامه های جشنواره تشریح شد.
جشن میلاد امام حسن مجتبی در دانشگاه تربیت مدرس
مأوا: جشن میلاد کریم اهل بیت امام حسن مجتبی (علیه السلام) همراه با سفره اطعام در مسجد قدس دانشگاه تربیت مدرس برگزار گردید.
اغاز دوره های دانش افزایی استادان دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان
مأوا: جلسه افتتاحیه ضیافت اندیشه استادان دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان با حضور مسئول دفتر نهادرهبری، ریاست دانشگاه و دبیر هم اندیشی دانشگاه برگزار شد.
فیلم// یک دیداری صریح با رهبر انقلاب
دیدار جمعی از دانشجویان با رهبر معظم انقلاب
مأوا: دانشجویان در دیدار با رهبر معظم انقلاب اسلامی سخنان صریح و بی پرده ای را در خصوص مسائل فرهنگی، سیاسی، اجتماعی و ... را مطرح کردند.
موضوع هفته
باشگاه اندیشه
همراه با نخبگان
 
 
  1. دانلود

  2. پوستر

  3. فیلم

  4. صوت