نکته های ناب
 
کتاب
نرم افزارمجلات
برگزیده هااخبار نهاددانشگاه هادفاتر
دفتر نهاد دانشگاه با همکاری هیات دانشجویی تشنگان علقمه برگزار کرد؛
همزمان با ایام رحلت پیامبر اکرم(ص)، شهادت امام حسن مجتبی (ع) و شهادت امام رضا(ع)، مراسم سوگواری با حضور قشرهای مختلف دانشگاهی و مردمی در مسجد حضرت زهرا (س) دانشگاه علوم پزشکی مشهد برگزار شد.
مأوا: نشست هم اندیشی اساتید دانشگاه پیام نور ملکان با موضوع "ولایت فقیه و رابطه آن با ولایت سیاسی معصومین" برگزار شد
تیم اعزامی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی به روستاهای صعب العبور آسیب دیده از زلزله نیز خدمت رسانی کرد
مسئول نهاد رهبری در دانشگاه پیام نور اردبیل:
مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه پیام نور اردبیل در جمع دانشجویان گفت: با نگاه به قرآن و سیره نبوی به این حقیقت می رسیم که دین اسلام پاسخگوی کوچکترین نیاز بشری چه از لحاظ معنوی و چه از لحاظ مادی است.
همایش علمی "مرزبان وحی و خرد" با موضوع گرامیداشت مقام علمی "علامه سیدمحمدحسین طباطبائی" در دانشگاه بوعلی سینا برگزار شد.
در دانشگاه تهران:
همایش بزرگداشت ارتحال پیامبر اعظم(ص) و «نهضت حسینی» ویژه دانشجویان خارجی در حال تحصیل در ایران در دانشگاه تهران برگزار شد.
به مناسبت هفته قرآنی دانشگاه ها؛
نهاد نمایندگی مقام رهبری با مشارکت معاونت فرهنگی، دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل، کارگاه قرآن و جنگ نرم را با سخنرانی مسئول نهاد برگزار کرد.
جلسه هم اندیشی اساتید و نخبگان دانشگاهی دانشگاه زنجان با موضوع"بهداشت روان و تربیت از طریق مزاج شناسی" در سالن شهید شهریاری برگزارگردید.
در دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم آباد برگزارشد
چهارمین همایش شهیدشناسی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم آباد تحت عنوان "حجت خدا" و با محوریت شهید محسن حججی برگزار شد.
پنجاه وچهارمین نشست هم اندیشی اساتید ونخبگان دانشگاه مازندران در ایام اربعین حسینی و دهه پایانی ماه صفر با موضوع «قدرت نرم وراهبردی اربعین حسینی(ع)» برگزارگردید.
نمایش تعزیه " خورشید کاروان " با موضوع بازسازی کاروان اسرا کربلا با حضور هنرمندان برجسته هنرهای نمایشی استان سیستان و بلوچستان در محوطه بیرونی سالن همایش های دانشگاه ولایت برگزار گردید.
مأوا:کنگره زینبیون با هدف تبیین رشادت‌های حضرت زینب (س) در واحد اردبیل برگزار شد.
مسئول نهاد ر هبری در دانشگاه تربیت مدرس:
مأوا: حجت الاسلام فلاح رفیع در خصوص مراسم پیاده روی اربعین گفت: این حماسه دارای ابعاد متعدد و متنوع جامعه‌شناختی، روان‌شناختی، اخلاقی، عرفانی، اقتصادی، سیاسی، امنیتی و... می باشد که شایسته است متفکران و اندیشمندان ما نیز در این حوزه مطالعات و پژوهش‌های عمیقی انجام دهند.
مأوا: قرارگاه جهاد علمی فرهنگی حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان از طلاب و دانشگاهیان کشور برای کمک به مردم زلزله زده غرب کشور دعوت به عمل آورد.
مأوا: شب شعر عاشورایی با حضور جمعی از شاعران آئینی در دانشگاه خلیج فارس بوشهر برگزار شد.
رئیس دفاتر نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه‌های اردبیل:
مأوا: رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان اردبیل گفت: افزایش نمایشگا‌ه‌های کتاب در سطح استان اردبیل و نیز کارگاه‌های کتابخوانی در افزایش میزان سرانه مطالعه در اردبیل نقش قابل توجهی ایفا می‌کند.
به مناسبت هفته قرآن دانشگاه ها در دانشگاه علوم پزشکی اردبیل برگزارشد:
محفل انس با قرآن به مناسبت هفته قرآن دانشگاهها با حضور قاریان بین المللی و استانی در سالن شهیدان نوعی اقدم دانشگاه علوم پزشکی اردبیل برگزار گردید.
مأوا:اجلاس استانی نماز و فضای مجازی با حضورطلاب و روحانیون، استادان دانشگاه، کارشناسان و دانشجویان در دانشگاه کاشان برگزار شد.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر:
رئیس جدید دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر با مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان با هدف ارزیابی فضای فرهنگی دانشگاه، اولویت‌بندی فعالیت‌های فرهنگی و راهکارهای همکاری بهتر دیدار کرد.
گزارشی از ؛
نمایشگاه آفتاب در مصاف به همت مجموعه کانون های نهاد رهبری دانشگاه زنجان به صورت مشترک با رویکرد فرهنگی و با هدف حفظ فضای ایام عزاداری محرم و صفر برگزار شد.
موضوع هفته
باشگاه اندیشه
همراه با نخبگان
 
 
  1. دانلود

  2. پوستر

  3. فیلم

  4. صوت