نکته های ناب
 
کتاب
نرم افزارمجلات
برگزیده هااخبار نهاددانشگاه هادفاتر
حجت‌الاسلام والمسلمین رستمی در اجتماع بزرگ هیئات دانشجویی دختران تهران:
رئیس نهاد رهبری در دانشگاه‌ها گفت: تجلیل از کسی که روسری بر سر چوب می‌کند در پارلمان کانادا امری طبیعی بوده چراکه نظام لذت‌محور در جنگ با حیا است و تمام سرمایه‌گذاری رسانه‌ای فرهنگی خود را در این موضوع متمرکز کرده است.
حجت‌الاسلام عبدالله صفری در دانشگاه آزاد اسلامی:
مدیر گروه معارف دانشگاه‌های کشور گفت: موضوع کار ما ذات مقدس باری‌تعالی است و پس از آن، پیامبر(ص) و ائمه اطهار(ع) و موضوعاتی است که به این محورها گره خورده است. پس موضوع کار شما مقدس است و نباید بگذارید که در فراز و نشیب زندگی، تقدس کاری در غبار فراموشی مورد غفلت قرار گیرد.
مرکز آموزش مجازی دانشگاهیان منتشر کرد:
در آستانه هفته پژوهش، مرکز آموزش مجازی دانشگاهیان بسته درسی ویژه پژوهشگران دانشگاهی را در قالب ۳ درس آموزش مجازی منتشر کرد.
حجت‌الاسلام والمسلمین رستمی:
رئیس نهاد رهبری در دانشگاه‌ها گفت: براساس فرمایشات مقام معظم رهبری، موضوع ازدواج دانشجویی را از مقدمات ازدواج مثل آماده کردن خانواده‌ها، معرفی گزینه‌های مناسب، شایسته و هم‌کفو به یکدیگر و حمایت‌هایی در قالب تسهیلات مالی از سوی دانشگاه که برای متاهلین به‌صورت قانونی فراهم می‌شود، تا موضوع اعزام دانشجویان به مشهد مقدس توسط نهاد رهبری را در دستورکار قرار دادیم.
حجت‌الاسلام والمسلمین رستمی در پنجمین جلسه شورای تحول علوم انسانی:
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها گفت: خداوند متعال وعده نصرت و یاری و غلبه جبهه حق را داده است، حمایت از این برنامه را تا حدی که در توانمان باشد وظیفه خود می‌دانیم و از خداوند متعال می‌خواهیم که به‌زودی برکات این مجاهدت کبیر را به شما و ما نشان دهد.
رحیم پورازغدی در دانشگاه خوارزمی:
عضو شورای نمایندگان نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها با اشاره به اینکه اقتصاد برجامی قرار بود ظرف ۲ ماه مشکل آب مردم را حل کند، گفت: این هنر برجام و FATF است که آمریکا بدون جنگ اهداف خود را پیش ببرد.
حجت‌الاسلام رستمی در دانشگاه علم و صنعت:
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها با بیان اینکه دانشگاه محل ارتجاع پهلوی یا مارکسیسم نیست، گفت: شعار درود بر سوسیالیست شعار دانشگاه نیست و این ارتجاع است، گریه کردن سر قبری است که مرده در آن نیست.
دانشگاه معارف اسلامی برگزار می‌کند؛
دانشگاه معارف به‌منظور پیروی از اندیشه امام راحل(ره) و امتثال فرامین مقام معظم رهبری در تقویت وحدت این دو نهاد تاثیرگذار در جامعه اسلامی، نشست تقویت وحدت حوزه و دانشگاه را برگزار می‌نماید.
به مناسبت سالروز وفات حضرت معصومه(س) برگزار می‌گردد؛
به مناسبت سالروز وفات حضرت معصومه(س) دومین اجتماع بزرگ هیئات دانشجویی دختران دانشگاه‌های استان تهران در تاریخ ۲۶ آذرماه برگزار می‌گردد.
حجت‌الاسلام والمسلمین رستمی در جلسه دیدار با رؤساى دانشگاه‌های سیستان و بلوچستان:
رییس نهاد نمايندگي مقام معظم رهبرى در دانشگاه‌ها گفت: موضوع سند دانشگاه اسلامی که در شورای عالی انقلاب فرهنگی درحال تغییر است به‌زودی در سند راهبردی دانشگاه‌ها اعمال خواهد شد.
در محل صندوق رفاه دانشجویان برگزار شد؛
نشست مسئولان دبیرخانه ستاد اقامه نماز در دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور در محل صندوق رفاه دانشجویان برگزار شد.
حجت‌الاسلام والمسلمین رستمی طی حکمی حجت‌الاسلام محمدمهدی صالحی را به سمت رئیس ستاد ازدواج دانشجویی منصوب کرد.
رحیم‌پور ازغدی در دانشگاه صداوسیما:
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: شعار «مرگ بر آمریکا» شعار پس از انقلاب اسلامی نیست، این شعار اختراع ایدئولوژیک و یک شعار عقده مآبانه و حاکمیتی نیست، این شعار مولود آذر ۳۲ است.
حجت‌الاسلام سعید كرمی در برنامه افق رادیو قرآن:
مدیرکل فرهنگی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها با اشاره به برخی تلاش‌ها برای بهره‌برداری خاص از فضای دانشگاه، گفت: با این وجود، مقام معظم رهبری در دیدارهای خود با دانشجویان اغلب متذکر شده‌اند که فضای دانشگاه‌ها فضایی مؤمنانه است.
رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان:
رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان گفت: اسامی منتخبین عتبات دانشگاهیان،۲۰ آذر از طریق سایت لبیک به اطلاع ثبت نام کنندگان محترم خواهد رسید.
یادداشت حجت‌الاسلام صادقی به‌مناسبت ۱۶ آذر و روز دانشجو:
حجت‌الاسلام صادقی نسب مسئول دفتر نهاد رهبری در دانشگاه علوم پزشکی گناباد طی یادداشتی یاد و خاطره ۱۶ آذر و روز دانشجو را گرامی داشت.
حجت‌الاسلام رستمی در برنامه «فرمول یک»:
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها در برنامه «فرمول یک» عنوان کرد: دانشگاه شاید مهم‌ترین فضایی است که می‌توانیم برای ازدواج جوانان برنامه‌ریزی داشته باشیم
رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان خبر داد:
رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان با اشاره به افزایش سهمیه در این دوره گفت: ۱۲۰۰۰ نفر از زائرین دانشگاهی در قالب۳۰۰ کاروان از اول بهمن‌ماه ۹۷ تا ۱۰ اردیبهشت‌ماه ۹۸به عتبات عالیات اعزام خواهند شد.
حجت‌الاسلام والمسلمین رستمی در گفت‌وگو با روزنامه فرهیختگان:
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها در گفت‌وگو با روزنامه فرهیختگان عنوان کرد: چراغ عدالت‌طلبی و آزادی خواهی در دانشگاه‌ها روشن است.
مدیر گروه‌های معارف اسلامی در کمیته معارف قزوین عنوان کرد:
حجت‌الاسلام صفری: توسعه و تعمیق آگاهی‌ها، رشد بینش سیاسی و مقابله با ترویج عقاید و افکار انحرافی از امور مهمی هستند که دروس معارف اسلامی اثر مستقیم بر تحقق آنها دارد.
موضوع هفته
باشگاه اندیشه
همراه با نخبگان
 
 
  1. دانلود

  2. پوستر

  3. فیلم

  4. صوت