نکته های ناب
 
کتاب
نرم افزارمجلات
برگزیده هااخبار نهاددانشگاه هادفاتر
واحد ساری دانشگاه آزاد اسلامی برگزارکرد:
مأوا: «کارگاه احیای امر به معروف و نهی از منکر » روز سه شنبه ۹۶/۰۶/۰۷ با حضور اساتید و اعضای هیأت علمی در سالن آمفی تئاتر دانشکده علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری برگزار گردید.
مأوا: طرح ضیافت اندیشه استادان و اعضای هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی مازندران با حضور 240 نفر از اساتید واحدهای دانشگاه آزاد مازندران برگزار شد.
در کارگاه آموزشی ازدواج پایدار واحد بوشهر مطرح شد
مأوا: کارشناس مسائل خانواده با بیان اینکه همسربودن یعنی شرکت در عالی‌ترین و بزرگرین مسائل زندگی فردی و اجتماعی، گفت: ازدواج، ابزاری برای رسیدن به آرامش روح، جسم و روان آدمی است.
مأوا: طرح ضیافت اندیشه استادان دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران امروز همزمان در دو واحد ساری و چالوس آغاز شد.
مدیر فرهنگی نهاد رهبری در دانشگاه ها در گفت و گو با مأوا مطرح کرد:
مأوا: مدیر فرهنگی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری با اشاره به آغاز سال تحصیلی و تقارن آن با ماه عزاداری ابا عبدالله الحسین در گفت و گویی توصیه هایی را به مسئولان دفاتر نهاد رهبری در دانشگاه های سراسر کشور و نیز مسئولان هیئت های دانشجویی مطرح کرد.
مأوا:‌نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها در پی درگذشت آیت الله معصومی نماینده سابق مردم خراسان رضوی در مجلس خبرگان رهبری و رئیس سابق نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های آزاد اسلامی این استان، پیام تسلیتی را صادر کرد.
حجت الاسلام والمسلمین دادگر در آیین اختتامیه دوره دانش افزایی سرپرستان شبانه روزی دانشگاه فرهنگیان در آذربایجان شرقی:
مأوا: مسئول نهاد رهبری در دانشگاه فرهنگیان با اشاره به زندگی دانشجو معلمانی که در سراهای دانشجویی هستند، تأکید کرد: همه باید کمک کنند تا محیط سراهای دانشجویی ازخمودگی و رخوت و ایجاد نگرانی و چالش خارج شود و به یک محیط امن و آرام و با نشاط و سالم و معنوی و آموزنده تبدیل شود چرا که این حق دانشجوست.
به همت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی مشهد:
مأوا: غرفه مرکز مشاوره خشت اول از ۲۴ شهریورماه به مدت یک هفته در نمایشگاه عفاف و حجاب مشهد راه اندازی شد.
حجت‌الاسلام والمسلمین محمدیان:
مأوا: حجت الاسلام محمدیان گفت: بنده معتقدم قریب به اتفاق دانشجویان ما دارای قلب‌های پاک و نورانی بوده و حتماً از ما پاک‌تر و متدین‌تر هستند. ما مشکل دین‌گریزی نداریم، کسانی که می‌گویند «در دانشگاه‌ها مشکل دین‌گریزی داریم» یا فضای دانشگاه‌ را نمی‌فهمند، یا اغراض دیگری دارند. جوان‌های ما اصلاً دین‌گریز نیستند، بلکه بسیار هم به دین علاقه‌مند هستند
با حضور رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها؛
مأوا: گردهمایی علمی اساتید و مدیران گروه‌های معارف اسلامی دانشگاه آزاد با حضور رئیس و معاون پژوهشی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها در واحد علوم و تحقیقات این دانشگاه برگزار شد.
حجت الاسلام نظیری:
مأوا: معاون امور مراکز و ارتقای منابع انسانی حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان گفت: تربیت نیروهای انقلابی در تمامی ابعاد علمی ، فرهنگی و جهادی با هدف زمینه سازی برای تحقق تمامی ابعاد دانشگاه اسلامی از مهمترین وظایف حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان است
هفتمین دورة ضیافت اندیشه دانشگاه های آزاد اسلامی خراسان جنوبی با حضور دکتر عبد ا... نصری برگزار شد.
حجت الاسلام انصاریان :
مسئول نهاد رهبری در دانشگاه ْآزاد کرمان با اشاره به اتفاق رخ داده در میانمار آن را یک جنایت بزرگ دانست و تصریح کرد: اصل این موضوع یک اتفاق ضد بشری است، آنان حداقل حقوق های یک انسان را زیرپا لگد مال کردند و این مربوط به خوی استبدادی نظام سلطه است.
دانشگاه علوم پزشکی مشهد؛
مأوا: طرح ضیافت اندیشه اساتید و اعضای هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی مشهد، مرداد و شهریورماه سال جاری با حضور بیش از200 شرکت کننده برگزار شد.
مأوا: در آستانه شروع سال تحصیلی ۹۶ ، نشست دبیران هم اندیشی اساتید دانشگاه های آزاد استان مازندران به منظور تدوین و اجرایی نمودن برنامه های ۶ ماهه دوم دفاتر هم اندیشی و هماهنگی جهت برگزاری کارگاه های معرفت افزایی برگزار گردید.
حجت‌الاسلام پورذهبی:
مأوا:‌مسئول نهاد رهبری در دانشگاه شهیدبهشتی گفت: دولت جمهوری اسلامی ایران باید تلاش کند تا کشتار مسلمانان میانمار متوقف شود و با رایزنی با دولت‌های اسلامی به حکومت میانمار فشار وارد کند تا جلوی کشتار مسلمانان این کشور گرفته شود.
مأوا: طرح توانمندسازی فعالان فرهنگی با همکاری معاونت فرهنگی و دفتر نهاد رهبری در دانشگاه علوم پزشکی گیلان کار خود را آغاز کرد.
مأوا: سومین طرح ضیافت اندیشه دانشجویی دانشگاه پیام نور استان فارس، با حضور 200 نفر از دانشجویان این دانشگاه برگزار شد.
مأوا: مراسم مدیحه سرایی عید سعید غدیر خم در مسجد قدس دانشگاه تربیت مدس برگزار شد.
در دانشگاه علوم پزشکی اردبیل برگزارشد:
مسئول نهاد رهبری دانشگاه علوم پزشکی اردبیل در دومین دوره طرح رشد با عنوان آتش به اختیار گفت: وقتی فرزندان انقلاب وصاحبان اندیشه، سستی ، کم کاری، و کج فهمی در مسائل کلان فرهنگی دیدند برای اعتراض به دستگاههای کم کار و ناکارآمد وارد صحنه شده و با امر و فرمان مولا آتش به اختیار عمل کنند.
موضوع هفته
باشگاه اندیشه
همراه با نخبگان
 
 
  1. دانلود

  2. پوستر

  3. فیلم

  4. صوت