شماره خبر :٥١٤٠٣٢

ارسال به دوست نسخه چاپي

تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ٢٢ دی ١٣٩٥
همایش قبل از سفر عتبات دانشگاهیان تهران با حضور زائرین برگزار می گردد
مأوا: همایش قبل از سفر عتبات ویژه زائرین دانشگاهی استان تهران با حضور حجت الاسلام والمسلمین قاضی عسکر نماینده ولی فقیه و سرپرست حجاج ایرانی،حجت الاسلام والمسلمین فقیهی رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان و زائرین عتبات دوره شانزدهم برگزار می گردد.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها (مأوا)،همایش قبل از سفر عتبات ویژه زائرین دانشگاهی استان تهران روز شنبه ۲۵ دی ماه با حضور حجت الاسلام والمسلمین قاضی عسکر نماینده ولی فقیه و سرپرست حجاج ایرانی،حجت الاسلام والمسلمین فقیهی رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان و زائرین عتبات دوره شانزدهم برگزار می گردد.

این همایش طبق روال دوره های گذشته، در استان های مختلف با حضور زائرینی که در این دوره قرار است به عتبات مشرف شوند برگزار می شود.در تهران نیز همایشی با حضور زائرین دانشگاهی جهت آشنایی بیشتر با سفر عتبات،آمادگی معنوی قبل از سفر، ذکر نکات ویژه اجرایی و اعزام،معرفی برنامه های فرهنگی در راستای لزوم بهره برداری بهتر از این سفر برگزار خواهد شد.

 این همایش ویژه دانشگاهیان اصلی و ذخیره ای است که بهمن و اسفند سال جاری و فروردین و اردیبهشت ماه سال ۹۶ از تهران به عتبات عالیات اعزام می شوند.

برنامه های ویژه ای برای این همایش تدارک دیده شده است. سخنرانی معرفتی در زمینه آمادگی سفر، آشنایی با نکات اجرایی، پخش کلیپ های متنوع، معرفی برنامه های فرهنگی و مسابقات ستاد بخشی از برنامه های این مراسم است که در دوره های قبل مورد استقبال بی نظیر زائرین دانشگاهی قرار گرفت و امیدواریم در این دوره نیز با استقبال زائرین دوره شانزدهم روبرو شویم.

این همایش روز شنبه ۲۵ دی ماه از ساعت ۱۴:۰۰ در تالار فردوسی دانشکده ادبیات دانشگاه تهران برگزار خواهد شد و میزبان زائرین دانشگاهی و همراهانشان خواهد بود.

گفتنی است به حاضرین در همایش به قید قرعه کمک هزینه سفرهای زیارتی تعلق خواهد گرفت.

انتهای پیام/

برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
آرشيو