رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها در نامه‌ای انتصاب سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی به فرماندهی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را تبریک گفت.
مرکز آموزش مجازی دانشگاهیان خبر داد؛
مرکز آموزش مجازی دانشگاهیان در راستای رسالت خود تاکنون بیش از ۳۰ جلسه آموزشی در قالب ۳ درس آموزشی پیرامون مساله مهدویت تولید کرده است.
حجت‌الاسلام والمسلمین رستمی در دیدار با هیأت رئیسه دانشگاه پیام‌نور:
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها گفت: دانشگاه‌ها در نیازسنجی و کمک به مردم سیل‌زده می‌توانند نقش بسیار مؤثری داشته باشند و بر این اساس باید تمام مجموعه دانشگاهی در این جریان وارد شود.
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه پیام‌نور:
حجت‌الاسلام سید محمود نبوی از مشارکت دانشگاهیان پیام‌نور در پویش ملی حمایت از سیل‌زدگان خبر داد.
حجت‌الاسلام خادمی در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجو:
دبیر ستاد ازدواج دانشجویی گفت: ۲۳ کاروان و رقمی حدودا ده‌هزار زوج در بیست و دومین دوره ازدواج دانشجویی به مشهد مقدس رفتند و تا قبل از ماه رمضان ۱۰ کاروان دیگر اعزام می‌شوند.
حجت‌الاسلام دادگر در اجتماع دانشگاهیان:
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه فرهنگیان گفت: این اقدام آمریکا که سپاه را در لیست گروه‌های تروریستی قرار داد کاری بسیار احمقانه‌ و سخیف بود.
رحیم‌پور ازغدی در دانشگاه علوم پزشکی تهران:
عضو شورای نمایندگان مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها گفت: امروز دنیا در حال عبور از پزشکی سکولار است، این یعنی باید علاوه بر جسم افراد به روح آنان نیز توجه کنیم.
نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها منتشر کرد؛
عموم دانشجویان می‌توانند با ثبت نام در سامانه دیدار دانشجویی با رهبر معظم انقلاب ضمن ثبت نظرات و دیدگاه‌های خود، از فرصت حضور در این دیدار استفاده کنند.
معاون آموزشی پژوهشی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها:
معاون آموزشی پژوهشی، با اشاره به تروریستی خواندن سپاه توسط آمریکا گفت: تروریستی خواندن سپاه، نشانگر عمق زوال عقل آمریکا است.
حجت‌الاسلام صالحی در صفحه شخصی خود در اینستاگرام:
معاون فرهنگی سیاسی نهاد رهبری در دانشگاه‌ها تاکید کرد: ترامپ با انگیزه تشدید عملیات روانی علیه ایران دست به این اقدام زد، اما مکرش به خودش برگشت و ایران و ایرانی را متحدتر کرد.
در همایش احلی من العسل صورت گرفت؛
دانشجویان و دانشگاهیان حاضر در همایش احلی من العسل در کربلای معلی در حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی؛ انزجار خود را از اقدام آمریکا مبنی بر تروریستی خواندن سپاه اعلام کردند.
در مساجد دانشگاه‌های تهران برگزار می‌گردد؛
دانشگاهیان دانشگاه‌های تهران در پی اعلام تروریستی بودن سپاه از سوی آمریکا، ظهر امروز سه شنبه ۲۰ فروردین ۹۸ در مساجد دانشگاه‌ها تجمع اعتراض‌آمیز برگزار می‌کنند.

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

آرشيو