جمعه ٠٣ خرداد ١٣٩٨

 
حجت‌الاسلام حسنی در مراسم تجلیل از عوامل اجرایی راهیان نور دانشگاه‌های استان اردبیل:
مسئول دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان اردبیل گفت: انقلاب اسلامی به برکت خون شهدا عالم‌گیر شده است.
حجت‌الاسلام صافدل در محفل انس با قرآن:
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ علوم پزشکی تربت حیدریه گفت: قرآن بزرگ‌ترین هدیه الهی برای انسان‌ها و گران‌بهاترین میراث پیامبر اکرم(ص) در میان مسلمانان است.
حجت‌الاسلام علیدادی سلیمانی در جلسه هم‌اندیشی استادان دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان:
امام جمعه و نماینده ولی فقیه در استان کرمان گفت: کرسی‌های نظریه‌پردازی باید به‌صورت جدی توسط استادان پیگیری شود تا هم استادان بتوانند نظرات خود را بیان کنند و هم مدعوین به نتایج مطلوبی برسند.
حجت‌الاسلام حسنی در مراسم جشن میلاد امام حسن مجتبی(ع):
مسئول دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان اردبیل گفت: فرهنگ به معنای بالاکشیدن استعدادها است.
رحیم‌پور ازغدی در مراسم «دو راهی سازش یا مقاومت»:
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: از رئیس و دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی می‌خواهم صوت یا متن کامل آخرین جلسه شورا که سؤالات من از رئیس‌جمهور بود و پاسخ‌هایی که ایشان داد را منتشر کنند تا همه بشنوند.
حجت‌الاسلام صافدل در مراسم جشن میلاد امام حسن مجتبی(ع):
مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه گفت: کرامت در اوج صبر درس جاودان امام حسن مجتبی(ع) برای تمام تاریخ است.
حجت‌الاسلام‌ دشتی در نشست با مسئولین تشکل‌های دانشجویی، هیئت‌ها و کانون‌های فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
مسئول دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان بوشهر گفت: رویکرد دانشگاه‌ها در راستای تحقق برنامه‌های خود در تمام ابعاد پژوهشی، اخلاقی، معنوی و فرهنگی باید بر مبنای بیانیه گام دوم انقلاب باشد.
حجت‌الاسلام حسنی در جلسه تکریم و معارفه مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه محقق اردبیلی:
مسئول دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان اردبیل گفت: عزت و شرافت انسانی در سایه توحید، قرآن و ولایت شکل می‌گیرد.
حجت‌الاسلام والمسلمین رستمی طی حکمی حجت‌الاسلام نیکزاد عیسی‌زاده را به سمت معاون آموزشی پژوهشی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها منصوب کرد.
حجت‌السلام والمسلمین مصطفی رستمی در نشست با اعضای هیئت علمی، دانشجویان و مسئولان دانشگاه فنی و حرفه‌ای:
رئیس نهاد نمایندگی مقام رهبری در دانشگاه‌ها گفت: باید دانشگاه به دانشجویان بیاموزد که مهارت‌های آینده زندگی چه چیزهایی می‌باشد و این امری است که در نظام تربیتی ما مورد غفلت قرار گرفته است.
http://www.nahad.ir/index.jsp?fkeyid=&siteid=546&fkeyid=&siteid=546&pageid=60427&newsview=553527
حجت‌الاسلام قریشی در نشست با همکاران معاونت آموزشی پژوهشی نهاد رهبری در دانشگاه‌ها:
معاون آموزشی پژوهشی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها گفت: در حوزه‌های ساماندهی گروه‌های معارف اسلامی و جذب استادان معارف اسلامی، فرآیندها بازنگری شده و در بسیاری از موارد کیفی‌سازی قابل قبولی صورت گرفته است.

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

آرشيو