رحیم‌پور ازغدی در دانشگاه صداوسیما:
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: شعار «مرگ بر آمریکا» شعار پس از انقلاب اسلامی نیست، این شعار اختراع ایدئولوژیک و یک شعار عقده مآبانه و حاکمیتی نیست، این شعار مولود آذر ۳۲ است.
مسئول دفتر نهاد رهبری در دانشگاه شهید باهنر کرمان در جلسه پرسش و پاسخ دانشجویی به‌مناسبت روز دانشجو:
حجت‌الاسلام حمزه بیان کرد: روز دانشجو به این معنا است که دانشجو زنده، بیدار، فعال است و همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند: دانشجو باید آرمان‌گرا و مطالبه‌گر باشد.
مسئول دفتر نهاد رهبری در دانشگاه مراغه به‌مناسبت روز دانشجو:
حجت‌الاسلام شمسی با تبریک و گرامیداشت روز دانشجو گفت: روز دانشجو روز استعمارستیزی و هویت طلبی و استقلال طلبی و روز ایستادگی در برابر دشمن است.
حجت‌الاسلام سعید كرمی در برنامه افق رادیو قرآن:
مدیرکل فرهنگی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها با اشاره به برخی تلاش‌ها برای بهره‌برداری خاص از فضای دانشگاه، گفت: با این وجود، مقام معظم رهبری در دیدارهای خود با دانشجویان اغلب متذکر شده‌اند که فضای دانشگاه‌ها فضایی مؤمنانه است.
حجت‌الاسلام دادگر:
مسئول نهاد رهبری در دانشگاه فرهنگیان گفت: مقدمات جدا شدن بودجه دانشگاه فرهنگیان از آموزش و پرورش و الحاق آن به آموزش عالی انجام می‌شود.
رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان:
رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان گفت: اسامی منتخبین عتبات دانشگاهیان،۲۰ آذر از طریق سایت لبیک به اطلاع ثبت نام کنندگان محترم خواهد رسید.
در دانشگاه فرهنگیان آذربایجان غربی برگزار شد؛
حجت الاسلام دکتر بیگی: جریان‌های دانشجویی موضع انتقادی خود را حفظ کنند.
در گردهمایی مسئولین، معاونین و مدیران اجرایی دفاتر نهاد در دانشگاه‌های استان بوشهر؛
مسئول دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان بوشهر گفت: جنبش دانشجویی باید به سمت مطالبه گری پیش رفته و به دنبال ترویج گفتمان انقلابی باشد.
http://ezdevaj.org/
http://ezdevaj.org/
یادداشت حجت‌الاسلام صادقی به‌مناسبت ۱۶ آذر و روز دانشجو:
حجت‌الاسلام صادقی نسب مسئول دفتر نهاد رهبری در دانشگاه علوم پزشکی گناباد طی یادداشتی یاد و خاطره ۱۶ آذر و روز دانشجو را گرامی داشت.
مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی کرمان:
حجت‌الاسلام عارفی ضعف دولت‌ها و ارائه گفتمان‌های بدلی توسط ایشان را عامل اصلی فراموشی گفتمان انقلاب اسلامی دانسته و افزود: امروزه گفتمان انقلابی را تنها در کلام رهبری، و عمل به آن را تنها در نیروهای مسلح می‌توان دید.

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

آرشيو